Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku, ponieważ zwróciłem uwagę Madce Polce, że chodzi się lewą stroną drogi, a nie prawą w dodatku z trójką dzieci i wózkiem....straciłem słuch w lewych uchu oraz mam złamaną żuchwę.Dodatkowo usłyszałem, że zostanę zabity za zwracanie uwagi jego żonie. Jechałem busem gdy ona szła całą drogą, więc zatrzymałem się i zatrąbiłem, ponieważ nie chce odpowiadać za jej nieodpowiedzialne dzieci, które mogą wejść mi pod koła. Zostałem wyzwany od debila, bo podobno miałem miejsce, żeby ją wyminąć na skrzyżowaniu.... Byłem na policji, sprawa jest traktowana jako przestępstwo. Co mogę zrobić więcej ? Mam fobię społeczną i boje się już wychodzić z domu. Mogę za to wszystko dostać jakieś odszkodowanie lub zapłaty za leczenie ? #fobiaspoleczna #madka #bombelek #nerwica #przegryw #polskieprawo #policja #odszkodowanie #leczenie
Wyalienowany - Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku...

źródło: comment_1597280838Wfjs6JTaJa3RB3TUPbuPK6.jpg

Pobierz
  • 239
@Candy51: Wtedy powiedziała, że mam się walnąć w łeb i że mam dużo miejsca, żeby ją ominąć. Miejsca nie było, ponieważ jechałem na skrzyżowaniu, a jak dobrze wiemy na skrzyżowaniu nie wolno wyprzedzać, więc jej zwróciłem uwagę, że chodzi się lewą stroną, tym bardziej że u nas na wsi nie ma chodników. Na drugi dzień, czyli dzisiaj odwiedził mnie jej mąż. Dzwonił ktoś domofonem, więc poszedłem zobaczyć. Widziałem tylko buty pod