Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku, ponieważ zwróciłem uwagę Madce Polce, że chodzi się lewą stroną drogi, a nie prawą w dodatku z trójką dzieci i wózkiem....straciłem słuch w lewych uchu oraz mam złamaną żuchwę.Dodatkowo usłyszałem, że zostanę zabity za zwracanie uwagi jego żonie. Jechałem busem gdy ona szła całą drogą, więc zatrzymałem się i zatrąbiłem, ponieważ nie chce odpowiadać za jej nieodpowiedzialne dzieci, które mogą wejść mi pod koła. Zostałem wyzwany od debila, bo podobno miałem miejsce, żeby ją wyminąć na skrzyżowaniu.... Byłem na policji, sprawa jest traktowana jako przestępstwo. Co mogę zrobić więcej ? Mam fobię społeczną i boje się już wychodzić z domu. Mogę za to wszystko dostać jakieś odszkodowanie lub zapłaty za leczenie ? #fobiaspoleczna #madka #bombelek #nerwica #przegryw #polskieprawo #policja #odszkodowanie #leczenie
Wyalienowany - Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku...

źródło: comment_1597280838Wfjs6JTaJa3RB3TUPbuPK6.jpg

Pobierz
  • 239
@swiniarz: Jak ktoś się domaga śmierci drugiej osoby, która nikogo nie zamordowała, to się nie różni od patusów. W obydwu przypadkach nadmiernie reaguje się emocjonalnie. Nie jestesmy zwierzętamo. Za okaleczenie człowieka powinna być surowa kara, ale śmierć do nich nie należy. Co najwyżej kara okaleczenia, ale w Polsce niestety nie uznaje się zasady oko za oko.
@swiniarz: w normalnym kraju za takie pobicie by patusa zabili

Jedyne kraje jakie przychodzą mi na myśl to kraje Ameryki Łacińskiej, Brazylia, Meksyk, czy inne państwa o wysokim odsetku morderstw i rozwiniętej przestępczości zorganizowanej, np. w Afryce. Ewentualnie Korea Północna albo Arabia Saudyjskie Do normalnych to bym tych krajów nie zaliczył.
@kodecss: Dokładnie ludzie chcecie go wpędzić w długi wydaj 2000 tys na biegłego 700 na lekarza
wynajmij adwokata,użeraj się pół roku chodź po sądach koleś dostanie trzy miesiące w pierdlu
i tyle z tego będzie a on dostanie jeszcze większej fobii.
@detalite Jeśli trenował sztuki walki to przy odpowiednim wyeksponowaniu tego faktu będzie to świadczyło na jego niekorzyść
Tutaj może się to kwalifikować do pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Byly takie kwalifikacje czynów wobec bokserów/kickbokserów gdzie umiejętności bokserskie były traktowane jak niebezpieczne narzędzie
@Wyalienowany: teraz dopiero doczytałem
Takie historie strasznie mnie denerwują, świadomość że przez ból dupy jakiegoś idioty ktoś może zostać pobity albo nawet zamordowany jak w tej sytuacji gdzie dwóch patusow zatluklo na śmierć człowieka i zostali ukarani za NIEUMYŚLNE spowodowanie śmierci
Naprawdę gdyby ktoś na własną rękę wymierzał takim sprawiedliwość chocby metodą oko za oko ząb za ząb vto nie miałbym do niego pretensji