Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku, ponieważ zwróciłem uwagę Madce Polce, że chodzi się lewą stroną drogi, a nie prawą w dodatku z trójką dzieci i wózkiem....straciłem słuch w lewych uchu oraz mam złamaną żuchwę.Dodatkowo usłyszałem, że zostanę zabity za zwracanie uwagi jego żonie. Jechałem busem gdy ona szła całą drogą, więc zatrzymałem się i zatrąbiłem, ponieważ nie chce odpowiadać za jej nieodpowiedzialne dzieci, które mogą wejść mi pod koła. Zostałem wyzwany od debila, bo podobno miałem miejsce, żeby ją wyminąć na skrzyżowaniu.... Byłem na policji, sprawa jest traktowana jako przestępstwo. Co mogę zrobić więcej ? Mam fobię społeczną i boje się już wychodzić z domu. Mogę za to wszystko dostać jakieś odszkodowanie lub zapłaty za leczenie ? #fobiaspoleczna #madka #bombelek #nerwica #przegryw #polskieprawo #policja #odszkodowanie #leczenie
Wyalienowany - Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku...

źródło: comment_1597280838Wfjs6JTaJa3RB3TUPbuPK6.jpg

Pobierz
  • 239
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wyalienowany: prawnicy za procent od odszkodowania załatwia za Ciebie wszystko od początku do końca. Przygotuj się że taka rozprawa może ciągnąć się 2-3 lata. Zbieraj paragony za wszystko, na co wydajesz w związku z pobiciem. I spodziewam się, że raczej dużego odszkodowania nie dostaniesz. Ja za większy uraz w wypadku komunikacyjnym dostałem marne 15k odszkodowania po 3 latach latania po sądach. Ale gość pewnie pójdzie za kratki jak miał już problemy
@Wyalienowany: > ona szła całą drogą, więc zatrzymałem się i zatrąbiłem

#!$%@?ąc od Twojej sytuacji mam dwie prośby do wszystkich kierowców, którzy tak robią:

1. Przestańcie #!$%@? trąbić na pieszych! Chyba, że w sytuacji, gdy może to uratować ich zdrowie/życie.
2. Nie trąbcie w mieście, jeśli nie ma żadnego realnego zagrożenia.

Jako pieszy kilka razy prawie zawału dostałem, bo idiota 2m ode mnie musiał obtrąbić inne auto. Najczęściej zupełnie niepotrzebnie. Podpisałbym