Wpis z mikrobloga

Mój chłopak wysłał mi uroczego gifa z ptaszkiem, którego zasypują serduszka z dopiskiem, że jeśli chcę wiedzieć jak bardzo mnie kocha, to muszę poczekać aż przesypią się wszystkie (niekończące się) serduszka. Codziennie, od trzech równych miesięcy, nie dowierzam i jednocześnie dziękuję Bogu, bo wygląda na to, że musi istnieć, za jego obecność w moim życiu. Potrafi każdy mój szaro - bury dzień rozświetlić swoim najszczerszym, pięknym uśmiechem.

#milosc #zwiazki #chwalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
poisonandwine - Mój chłopak wysłał mi uroczego gifa z ptaszkiem, którego zasypują ser...

źródło: comment_159709365930NmKqbDdQO5lNMQ8Cbppj.gif

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xydeN-: ale niektórzy są szczęśliwi, a Ty próbujesz to popsuć. Jak Cię ma dziewczyna kopnąć w dupę, to kopnie bez względu na to czy będziesz romantyczny czy nie.
A zreszta; bycie romantyczne jest pożądane
  • Odpowiedz
@Reaamu: Nie jest pożadane. To ,że akurat ty jak podejrzewam cenisz swojego niebieskiego za romantycznosc i wrażliwość nie oznacza ,że kazda w głebi serca tego chce. Dobrze by było gdyby laski ogladaly mniej 365 dni i innego shity,bo później jak moga wziąc sobie takiego romantycznego i czułego normalnego faceta to wolą wziac jakiegos badboya i kopią w pisde takich romantyków,bo sie okazuje ,ze dla nich sa ciapami życiowymi chodz tak
  • Odpowiedz
@xydeN-: Ale wiesz ze na dłuższa metę żadna nie chce „badboya”? Xd Tylko porządnego, stabilnego faceta, który zapewni jej bezpieczeństwo itd.? Laski lecą na kasę, auto i inne, ale kiedy kończy się okres 25 roku życia zaczynaja szukać faceta z czymś wiecej. Mój np. jest średnio romantyczny, ale to może kwestia tego, ze w związku już traktujemy się jak przyjaciele
  • Odpowiedz
@Reaamu: Ja bym powiedział,że szukanie stabilnego zwiazku zaczyna sie dopiero koło 30-tki albo po 30, ale i tak w tym wieku czesto znowu szukają badboya niestety,tylko ,że badboya z kasą najczęsciej ¯\_(ツ)_/¯ No wiadomo ja nie mogłem się z tym pogodzić,ale w końcu do mnie dotarło,że uczuciowe zwiazki w wieku 19+ są nikomu niepotrzebne i nikt się w to nie chce bawić i nie zaprzeczaj,że tak nie jest. Jest tylko
  • Odpowiedz
@xydeN-: Ale nie możesz wszystkich ludzi wkładać do jednego worka. Czemu ja znam masę osób, które są w związkach dłużej niż kilka miesięcy a są w przedziale 18-23
  • Odpowiedz