Wpis z mikrobloga

Mój chłopak wysłał mi uroczego gifa z ptaszkiem, którego zasypują serduszka z dopiskiem, że jeśli chcę wiedzieć jak bardzo mnie kocha, to muszę poczekać aż przesypią się wszystkie (niekończące się) serduszka. Codziennie, od trzech równych miesięcy, nie dowierzam i jednocześnie dziękuję Bogu, bo wygląda na to, że musi istnieć, za jego obecność w moim życiu. Potrafi każdy mój szaro - bury dzień rozświetlić swoim najszczerszym, pięknym uśmiechem.

#milosc #zwiazki #chwalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
poisonandwine - Mój chłopak wysłał mi uroczego gifa z ptaszkiem, którego zasypują ser...

źródło: comment_159709365930NmKqbDdQO5lNMQ8Cbppj.gif

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@poisonandwine: miałem zacząć szczekać mordą żeby boga w to nie mieszać tylko dziękować autorowi, ale prawdopodobieństwo znalezienia źródła obrazka jest niższe niż na niepokalane poczęcie więc alleluja małolata
  • Odpowiedz
@poisonandwine: Fajnie słodziaki, ja mam podobnie i tez dziękuje (może nie Bogowi), a losowi, ze pojawił się na mojej drodze
Tylko u mnie to 2 lata, a milosc kwitnie ()
@xydeN-: czemu musisz byś zgorzkniały i próbując zepsuć szczęście komus innemu?
  • Odpowiedz
@Reaamu: Normalnie jeszcze kilka mies temu pewnie bym im życzył szczęścia,ale ostatnio przez jakieś takie moje ostatnie relacje i obserwacje otoczenia przez pare lat poszedłem ostatnio po rozum do głowy i zrozumiałem, że opy romantycy, czuli itd to mit i bullshit. Nie są w cenie w tych czasach i jak się nie wezmą za siebie to zostaną z niczym #takaprawda. Dlatego biorę się sa siebie ,żeby nie być romantyczną pisdą
  • Odpowiedz