Wpis z mikrobloga

@Arwern: @MtEverest: @Larsberg: @rzaka: @Gronbar: @dyzmund: @niepodszywamsiepodbiauka: @NoKappaSoldier73: Sony dobrze wiedziało co robi nie dodając Denuvo do tej produkcji, sami chcieli żeby została szybko złamana i poszła na torrenty dzięki temu więcej osób może zagrać i zainteresować się następną częścią już tylko na PS5.

Nie ma innego wytłumaczenia dlaczego nie dodali zabezpieczenia którego nie udało się złamać w wielu produkcjach już od długiego czasu.
@OverEmotional: Skąd mam wiedzieć, nie pracuje w Guerrilla Games...

Czekaj, a może to właśnie dlatego... Wydawca ten sam, ale deweloperka inna. Ale z pewnością sony chciało by żeby pecetowcy spiracili sobie gierkę. Tacy oni wspaniali, że przeportowanie gierki to zrobią studenciaki na praktykach i damy im tą gierkę... Tylko ściemnimy i włożymy denuvo że niby wcale im jej nie daliśmy...

Ty pomyślałeś choć trochę nad tym co napisałeś, czy palnąłeś głupotę
Ale jak widać, są potrzebne, bo niektóre zwierzęta zwyczajnie kradną i nie szanują ciężkiej pracy dewów...


@dyzmund: Po pierwsze, to nie jest kradzież, tylko kopia. Kradzież sprawia, że tracisz dane dobro, a tutaj twórcy nie ubożeją. Jak widać na innych platformach dla PC mogli wydać gierkę bez drm. Zaś brak wynagradzania dobrej pracy dewów, czy innych twórców jak najbardziej szkalować należy, ale ja rozumiem, że różni ludzie mają różne sytuacje, w
@OverEmotional: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dobre.... Pewnie dlatego tak cienko przendą, bo rozdają gry za darmo.. A nie czekaj...

No na biznesie znasz się świetnie. Co jeszcze ciekawego wymyślisz? Że nintendo specjalnie nie wydaje gier poza swoim systemem, żeby gracze ściągali romy? xDDDDDDDDDDDDD
Nie czytam dalej, bo to zwykłe, złodziejskie wykręty.

@dyzmund: To żadne wykręty, to bardzo łatwo udowodnić.
Wersja dla dzieci: https://www.youtube.com/watch?v=IeTybKL1pM4
Wersja Kazika, który jest już na miliardowych stratach: https://stratakazika.pl/
Kopia to kopia - powiela dane dobro, a nie kogoś go pozbawia, jak kradzież, dlatego jest ścigana z tytułu innych paragrafów, a sama "własność intelektualna" tak naprawdę własność narusza, ale ty nie wyglądasz na takiego co chce wyjść ze swojej bańki informacyjnej,
@OverEmotional: Jak widać nie, bo cały czas mi odpisujesz.. Ale fakt, nie ma sensu Cię dalej tyrać. Bo próba usprawiedliwienia piractwa zawsze jest skazana na porażkę. Zwłaszcza tak durnymi argumentami.

Sony specjalnie włożyło do gry DRMy by gracze spiracili grę xDDDDDD No chyba nic głupszego tu już nie przeczytam. Gratulacje xDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Larsberg: W pewnym wieku, gdy już nie będziesz ciągną kasy od starych, a wydatek 170 złotych to nie będzie dla ciebie przeżycie, bądź nie do następnego miesiąca, może zrozumiesz że zakup gry, to nie frajerstwo i jakieś specjalne wyrzeczenie, tylko normalna rzecz i wygoda, tak jak zakup czegokolwiek innego w sklepie.
@Kauabang A ty myślisz że ja wszystkie gry piracę? Niektóre jestem zmuszony kupić jak np: Call of Duty żeby pograć w trybie multi. Stare gry jak są po kilkadziesiąt złotych też nie raz biorę. Jeśli jest okazja nabyć pełną zawartość drogiej gry jak w przypadku Horizon to wtedy z tego korzystam i tyle.