Wpis z mikrobloga

@OverEmotional: Jak widać nie, bo cały czas mi odpisujesz.. Ale fakt, nie ma sensu Cię dalej tyrać. Bo próba usprawiedliwienia piractwa zawsze jest skazana na porażkę. Zwłaszcza tak durnymi argumentami.

Sony specjalnie włożyło do gry DRMy by gracze spiracili grę xDDDDDD No chyba nic głupszego tu już nie przeczytam. Gratulacje xDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Larsberg: W pewnym wieku, gdy już nie będziesz ciągną kasy od starych, a wydatek 170 złotych to nie będzie dla ciebie przeżycie, bądź nie do następnego miesiąca, może zrozumiesz że zakup gry, to nie frajerstwo i jakieś specjalne wyrzeczenie, tylko normalna rzecz i wygoda, tak jak zakup czegokolwiek innego w sklepie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Kauabang A ty myślisz że ja wszystkie gry piracę? Niektóre jestem zmuszony kupić jak np: Call of Duty żeby pograć w trybie multi. Stare gry jak są po kilkadziesiąt złotych też nie raz biorę. Jeśli jest okazja nabyć pełną zawartość drogiej gry jak w przypadku Horizon to wtedy z tego korzystam i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@kipowrot Ja mam jeszcze do ogrania tytuły sprzed 5, 10 lat a nawet i 15 lat ¯_(ツ)_/¯ Ale co wy konsolowcy ograniczeni do jednej generacji możecie o tym wiedzieć.
  • Odpowiedz
Paradox, EA czy Rockstar gdyby mogli, to by poklepali po plecach przeciwników piractwa z tego tematu - jesteście wzorowymi klientami.

Dobra gra obroni się sama, a mity o trudności piracenia w dzisiejszych czasach można włożyć między bajki - piraty są często łatwiejsze w 'obsłudze' niż oryginał - wystarczy ściągnąć, zainstalować i grać, a nie robić konta na różnych stronach czy wymaganych launcherach.
  • Odpowiedz