Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Larsberg:

Ceny nowych gier w tym kraju są mocno przesadzone.

Ale jal to xD
Chcesz powiedzieć, że zarabiając w euro czy dolarach, nagle 69.99 czy ile USD/EUR za grę robi się bardziej przystępne? XD morzliwen't
Jakby szkop czy muricanin miał zapłacić 199USD za podstawową edycję, to by cracki latały w dniu premiery...
@Larsberg: To sobie kupujcie. Im mniej zabezpieczeń tym większa czcionka na zaproszeniu do zabawy w hacking.
Sprobojcie złamać zabezpieczenia kart RFID obecnie używanych, albo szyfrowań kontrolerów ich sterujących. Hejterzy powiedzą, że nie ta skala i nie te pieniądze. Oj, pomylilibyście się.
no jak, epic i steam też to oferuje(do 14dni i 2h gry)


@iMarek22: To jest coś innego. To jest zwrot dotyczący problemów technicznych. W 2h (w sposób naliczany przez steam) raczej trudno sprawdzić tytuł, a na steamie masz w związku z tym niefajne konsekwencje + musisz spełniać pewne wymagania. Jak jest na EGS nie wiem.
@niepodszywamsiepodbiauka: sama teraz po sobie ciśniesz xD

Możesz poprosić o zwrot pieniędzy za prawie każdy zakup na Steam — powód nie ma znaczenia. Może twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych, może gra została zakupiona przez pomyłkę, a może po godzinie ci się po prostu znudziła.


Oferta zwrotu pieniędzy na Steam, dokonana w ciągu 2 tygodni od daty zakupu i dla produktów uruchomionych przez mniej niż 2 godziny, dotyczy gier i
Te wojenki są bez sensu, też kiedyś piraciłem za gówniaka jak nie miałem kasy, a w domu się nigdy nie przelewało. W tej chwili mam lat 30, gram tylko w gry które kupię, do tego kupiłem kolekcję gier które uwielbiałem jeszcze za czasów piracenia mimo iż zainstalowałem tylko HoM&M3 i Diablo1 z ok 20 gier z "dzieciństwa". Wydaje mi się, że do tego stanu człowiek po prostu kiedyś dochodzi i tyle. Jak