Wpis z mikrobloga

Dlaczego grube laski malują się by ładnie wyglądać, kosmetyczka, fryzjer, drogie ubrania ale nie zmienią tego jednego mankamentu który sprawia ,że choćby wydały miliony na takie zabawy to i tak ruchable to one nie będą
Czyli nadwagi
Pewnie dlatego ,że to znacznie prostsze, odchudzanie wymaga samo kontroli i ciężkiej pracy, a takiej pracy już cuck, spermiarz czy ,,przyjaciel" już ci nie da
Dlatego zaczyna się gadanie o pozytywach bycia grubym, wstawianiem grubych lasek na bilbordy czy okładki gazet, bo chcą nam wmówić ,że to ty jesteś nienormalny, bo cię to brzydzi.
Brzydzi bo jest to strasznie nieestetyczne

Ja jakieś 4 lata temu schudłem w 2 miesiące 9 kilo, jak to zrobiłem ? po prostu nie #!$%@?łem słodyczy i ogólnie mniej jadłem, czyli da się wystarczy tylko chcieć
Tak jak biednemu mówi się ,że jak che zarobić pieniądze to niech wyjedzie do Niemiec, tak jak przegrywowi mówi się o bieganiu
tak trzeba grubasce mówić ,,po prostu nie #!$%@? i nie zwalaj winy na geny czy hormony"
#logikarozowychpaskow #p0lka #grubasy #blackpill #takaprawda #przemyslenia #otylosc ##!$%@? #rozowepaski
D.....o - Dlaczego grube laski malują się by ładnie wyglądać, kosmetyczka, fryzjer, d...

źródło: comment_1596775259CoPnkVaxhPfM4S6jqzviKD.jpg

Pobierz
  • 89
@Dykto: każda p0lka musi wstawić na Instagramie zajebiście wyglądające ciasteczko i soczek, tak kilka razy w tygodniu + mak i inne pierdoły, nic nie robią całe dni tylko siedzę na bulwarach, knajpach to jak mają być chociaż szczupłe +5kg
@Dykto tylko bodyshaming i mówienie tego w taki sposób nie działa.
Nikt jeszcze się niczego nie nauczył dlatego, że ktoś go upokorzył.
To fakt, że dziewczyny które mają #!$%@? w hormonach mają trudniej jeśli chodzi o redukcję. Faktem jest też to, że zabierają się do redukcji od dupy strony, czytając w tych gównopisemkach o kolejnej diecie cud zamiast po prostu ogarnąć burdel w hormonach przy pomocy leków plus ruch i deficyt kcal.
@Dykto: Nie każdy może łatwo i szybko schudnąć. Skąd niby taki wysyp osób z niedoczynnością tarczycy? Nie każdemu się chce schudnąć i dlaczego z tego względu ma być dyskryminowany? Rozumiem, że nawet jak ktoś już podjął walkę o zrzucenie wagi to do tego czasu ma nie wychodzić z domu? Piszesz o kobietach, jak w Polsce jest więcej mężczyzn z otyłością. Nie wierzę, że aż tak się martwisz o zdrowie grubych osób.
@Dykto: #!$%@? grubasów na każdym kroku, dwa i pół roku temu ważyłem 110kg, teraz 83kg, nie byłem chory, tylko #!$%@?łem na gastrofazie po 3 kebsy #!$%@? i dojadałem później słodyczami zapijając to jakimś monte. Jak jesteś otyły/otyła i nie jest to spowodowane chorobą to na bank jest spowodowane #!$%@? na umór, próbą zajedzenia i #!$%@? wie co jeszcze.
Otyłych grubasów razić prądem.