Wpis z mikrobloga

Dlaczego grube laski malują się by ładnie wyglądać, kosmetyczka, fryzjer, drogie ubrania ale nie zmienią tego jednego mankamentu który sprawia ,że choćby wydały miliony na takie zabawy to i tak ruchable to one nie będą
Czyli nadwagi
Pewnie dlatego ,że to znacznie prostsze, odchudzanie wymaga samo kontroli i ciężkiej pracy, a takiej pracy już cuck, spermiarz czy ,,przyjaciel" już ci nie da
Dlatego zaczyna się gadanie o pozytywach bycia grubym, wstawianiem grubych lasek na bilbordy czy okładki gazet, bo chcą nam wmówić ,że to ty jesteś nienormalny, bo cię to brzydzi.
Brzydzi bo jest to strasznie nieestetyczne

Ja jakieś 4 lata temu schudłem w 2 miesiące 9 kilo, jak to zrobiłem ? po prostu nie #!$%@?łem słodyczy i ogólnie mniej jadłem, czyli da się wystarczy tylko chcieć
Tak jak biednemu mówi się ,że jak che zarobić pieniądze to niech wyjedzie do Niemiec, tak jak przegrywowi mówi się o bieganiu
tak trzeba grubasce mówić ,,po prostu nie #!$%@? i nie zwalaj winy na geny czy hormony"
#logikarozowychpaskow #p0lka #grubasy #blackpill #takaprawda #przemyslenia #otylosc ##!$%@? #rozowepaski
D.....o - Dlaczego grube laski malują się by ładnie wyglądać, kosmetyczka, fryzjer, d...

źródło: comment_1596775259CoPnkVaxhPfM4S6jqzviKD.jpg

Pobierz
  • 89
@chixi 100% prawdy, mówię jako kobieta, która zeszła prawie 10 kg do magicznej wagi Mireczkow czyli 55kg pomimo kłopotów z hornonami i rozwalonej gospodarki.
Nie zmienia to faktu, że jak te małe gnojki zaczynają skakać to na przemian chudnę i grubnę ok 2 kg w dol/górę i to nawet nie z winy okresu. Ale walczę dalej
I należałoby tym wszystkim biednym "schorowanym" kobietom wytłumaczyć co to deficyt kaloryczny,
@Jasnoniebieska owszem ale z grubych osób na ulicy się nie śmieje bo nie wiem co jest, śmieje się z osób (mężczyzn i kobiet), które zwakaja wszystko na hormony, tarczycy, grube kości a tak naprawdę wszyscy widza ile jedzą i jak żyją. Skoro im to nie przeszkadza to niech się w ogóle nie tłumacza z otyłości, w czym problem? A wiecznie słyszę "Jezu, te hormony, to przez nie waga i zła cera"...
@annvann12: > owszem ale z grubych osób na ulicy się nie śmieje bo nie wiem co jest, śmieje się z osób (mężczyzn i kobiet), które zwakaja wszystko na hormony, tarczycy, grube kości a tak naprawdę wszyscy widza ile jedzą i jak żyją. Skoro im to nie przeszkadza to niech się w ogóle nie tłumacza z otyłości, w czym problem? A wiecznie słyszę "Jezu, te hormony, to przez nie waga i zła