Wpis z mikrobloga

Dlaczego grube laski malują się by ładnie wyglądać, kosmetyczka, fryzjer, drogie ubrania ale nie zmienią tego jednego mankamentu który sprawia ,że choćby wydały miliony na takie zabawy to i tak ruchable to one nie będą
Czyli nadwagi
Pewnie dlatego ,że to znacznie prostsze, odchudzanie wymaga samo kontroli i ciężkiej pracy, a takiej pracy już cuck, spermiarz czy ,,przyjaciel" już ci nie da
Dlatego zaczyna się gadanie o pozytywach bycia grubym, wstawianiem grubych lasek na bilbordy czy okładki gazet, bo chcą nam wmówić ,że to ty jesteś nienormalny, bo cię to brzydzi.
Brzydzi bo jest to strasznie nieestetyczne

Ja jakieś 4 lata temu schudłem w 2 miesiące 9 kilo, jak to zrobiłem ? po prostu nie #!$%@?łem słodyczy i ogólnie mniej jadłem, czyli da się wystarczy tylko chcieć
Tak jak biednemu mówi się ,że jak che zarobić pieniądze to niech wyjedzie do Niemiec, tak jak przegrywowi mówi się o bieganiu
tak trzeba grubasce mówić ,,po prostu nie #!$%@? i nie zwalaj winy na geny czy hormony"
#logikarozowychpaskow #p0lka #grubasy #blackpill #takaprawda #przemyslenia #otylosc ##!$%@? #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1596775259CoPnkVaxhPfM4S6jqzviKD.jpg
  • 89
Co wy się tak czepiacie tych wydatków na NFZ? Otyli, palacze i alkoholicy dodatkowo żyją krócej, więc zrekompensuje się to na emeryturze.
No i raczej zdążą dorobić się dzieci przed śmiercią więc demografię też poprawią.
Na końcu zrobią dobry uczynek dzieciom umierając z otyłości i dając tym idealny przykład.
@Dykto: Nie każdy jest Tobą, niektorzy widza ludzi jak skomplikowane organizmy ze swoimi problemami i trudnościami, a nie tylko jak kawał mięsa.
Kobiety maja prawo wyglądać jak chcą, jeśli lepiej czuja się z makijażem to nic Ci do tego. Często pomalowanie się i taka mała zmiana w życiu daje kobiecie poczucie sprawczości co prowadzi za sobą dalej pozytywne zmiany. A wiesz co nie pomaga absolutnie nigdy? Plucie jadem w wykonaniu takich
@Dykto grube laski nie są ruchable?

Otóż (o dziwo są). Ja się brzydzę spasionych osób, ale wiem, że grube lochy mają często większy przebieg niż laski 9/10. No to tych ładnych mniej facetów startuje (boją się że to nie ich liga), natomiast grube są podrywane non stop, bo
1. Do nich żaden facet mnie boi się zagadać
2. Zdają sobie sprawę, że są grube więc dają każdemu, kto nie będzie się brzydził
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Dykto: @chixi: @Jasnoniebieska: @skrajnaa:

Mam 25 lat, w zeszłym roku schudłam 20kg z 88 na 68 przy 177cm wzrostu.

Nigdy zaden komentarz dotyczący mojej tuszy nie był motywacja do czegokolwiek. Wręcz przeciwnie.
Tak samo jak wtedy, tak samo dzisiaj gardze wszystkimi przegrywami, którzy roszczą sobie prawo do mówienia innym jak mają żyć, wyglądać, lub którzy przyjemność czerpią z krzywdzenia innych niewybrednymi komentarzami.

Serio, w dupie mialam i mam
@Shyvana: W 100% się z tobą zgadzam. Panowie z pod tagu przegryw chyba nie wiedzą, że karma wraca. Mi to jest ich nawet żal i staram się bronić jak obrażają inne osoby, które w ich mniemaniu również są przegrywami, np. Przemcela. To, że ktoś chce żyć po swojemu i nikomu nie robi krzywdy nie znaczy, że można go obrażać. Drodzy panowie nie widzicie, że to wy sami sobie robicie krzywdę, a
Jakbyście się trochę zagłębili to objadanie się często ma podłoże psychologiczne, ktoś zajada smutki, traumę, depresję.


@Jasnoniebieska: Mając do wyboru terapię taki tłuścioch wybiera zamiast niej wpiederdzielanie. To ma być rozwiązanie? Zamiast się opychać lepiej skorzystać z pomocy psychologa.
Wciąż szara, randomowa osoba nie ma prawa zwracać komuś uwagi na to jak wygląda i co je.


@Jasnoniebieska: Nie w ten sposób. Prawo ma, ale niestety mało kto korzysta w ten sposób z pomocy.
Wolę podejście uświadamiające, jak z papierosami. W żadnym wypadku pochwalanie i "Health at Every Size".