Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #chwalesie #p0lka

Laska odpisywała na kilka moich normalnych wiadomości po jednym słowie, typu aha, ok, a ty?.. XD po czym stwierdziła że jestem dziwny bo zadaję luźne pytania na początku rozmowy zamiast normalnie spytać o politykę albo gospodarkę w Polsce XDDDD chciałem jej odpisać "xd" ale pofatygowałem się bardziej. Będzie gituwa?
w.....p - #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #chwalesie #p0lka 
...

źródło: comment_1596154312eJU9wJtjhx26NGdikmicXl.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@wojkup Według mnie zatryhardowałeś. Pewnie odpisze Ci na to kilkoma słowami ucinając dyskusje, a i tak nie trafi do niej treść tego, co pisałeś, i wyjdzie z założenia, że jesteś dzbanem, któremu się nudzi na tyle, żeby pisać jakieś długie smęty.
Ale to chyba i tak bez znaczenia, skoro znajomość dobiegła końca.
  • Odpowiedz
@Loputrs: wiadomo że mnie #!$%@?ła, ale żałuję że nie miałem screena poprzednich wiadomości ale może chociaż to trafiło do niej. Całe szczęście są normalne dziewczyny które po prostu potrafią pogadać :D
  • Odpowiedz
  • 9
@wojkup geopolitycegeopolityce? Tzn. wpływ Sudetów na rozkład okręgów wyborczych, czy zależność marszałka mazowsza od Wisły?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@wojkup: >sytuacja geopolityczna w kraju

Tak właśnie wygląda pseudointelektualista, używający pojęć których znaczenia nie rozumie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@wojkup: no i przegrałeś.

Laska odpisywała na kilka moich normalnych wiadomości po jednym słowie, typu aha, ok, a ty?


Co sobie wyobrazales, że ją rozkręcisz? Na tym etapie już przestajesz pisać i olewasz typiare lub piszesz podobnie. Widzisz, ze się nie klei to olewasz. Zasada jest prosta - angażujesz się w rozmowę tak jak twój rozmówca.
  • Odpowiedz