Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #chwalesie #p0lka

Laska odpisywała na kilka moich normalnych wiadomości po jednym słowie, typu aha, ok, a ty?.. XD po czym stwierdziła że jestem dziwny bo zadaję luźne pytania na początku rozmowy zamiast normalnie spytać o politykę albo gospodarkę w Polsce XDDDD chciałem jej odpisać "xd" ale pofatygowałem się bardziej. Będzie gituwa?
w.....p - #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #chwalesie #p0lka 
...

źródło: comment_1596154312eJU9wJtjhx26NGdikmicXl.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wojkup: Wiesz, że to ty tutaj wychodzisz na większego dzbana, freethinkera z w-------m mniemaniem o sobie i twej inteligencji?

Ona sobie pewnie pomyślała "co za przegryw, next" i pewnie zapomniała o tej żałosnej rozmowie. Ty jednak to zapamiętasz i nawet musiałeś zrobić ss aby se podbić ego na portalu gdzie większość to mizogoni.

Finalna różnica między nią a tobą jest taka, że ona pewnie niedługo zarucha a ty dalej zostaniesz
  • Odpowiedz
@wojkup: współczuje wam tych robaczyc, one z góry wychodzą założenia że są zayebiste a facet ma jakąś rozmowę prowadzić wg jakiegoś mitycznego super schematu a ona jak okaże łaskę to odpisze coś więcej niż aha, a później i tak napisze sama do jakiegoś ciacha i się z nim spruje %-)
  • Odpowiedz
@wojkup: Twój cały tekst sprowadza się do "do partii rekrutujesz czy faceta szukasz?", że Ci nie szkoda klawiatury, na tekst z którego ona nic nie wyciągnie
  • Odpowiedz
"> @wojkup: >sytuacja geopolityczna w kraju Tak właśnie wygląda pseudointelektualista, używający pojęć których znaczenia nie rozumie."

Ale wiesz, że każdy kraj jest w jakiejś sytuacji geopolitycznej, które są zmienne? Chyba sam nie rozumiesz tematu
  • Odpowiedz