Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczyzn w 2020 roku. Jakbyś się jeszcze dziwił dlaczego nawet średnie Cię nie chcą i wymagają #chad ( ͡ ͜ʖ ͡)


#blackpillraw #przegryw ##!$%@? #p0lka #blackpill #betabankomat #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rakcontent #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_1595979158rtzSUidNlFbaWS8Keqs7WB.jpg
  • 177
@czc007: Ja uważam, że gość z nadwagą (nie otyłością) > gość z niedowagą. Nadwaga u mężczyzn nie wpływa jakoś znacząco na atrakcyjność, nawet nie raz dodaje uroku, ale niedowaga już tak. Ich oceniłam po twarzy, bo nie widać sylwetki, więc jak ¯_(ツ)_/¯

@programista1992: Mi tam jej nos wyglada normalnie, nie widze jakiegoś gargamela. Oceniłam ich po twarzy i według mnie pasują do siebie. Co do sylwetki nie wiemy dlatego ciężko
Generalnie jak już mówisz o kwestiach zdrowotnych to niedowaga jest bardziej szkodliwa dla zdrowia niż nadwaga (nie mylić z otyłością).


@Doomino: To bardzo ciekawe (pisze serio, bez ironii). Na moje oko to on nie ma niedowagi w sensie nie wazy 30 kg tylko po prostu jest szczuply, moze ma ektomorficzny typ sylwetki (ktos naturalnie szczuply) https://www.medonet.pl/zdrowie,ektomorfik---typ-sylwetki--temperament--dieta-wlasciwa-dla-ektomorfika,artykul,1728432.html
@Doomino: Ciekawe jest to że rzucasz skrajnościami tylko w jedna strone. Ona ma widoczną nadwagę, a być może już otyłość. Natmoiast on wygląda na zwyklego szczuplego typa, a nie wieszak. Nadwaga u męzczyzn wpływa na atrakcyjność (ja tu nie mówie o paru kg) bo tego aż tak nie widać. Zaciera rysy twarzy, tworzy się bęben. To nie wplywa znacząco na atrakcyjność?

U kobiet trzeba mniej kg by było widac nadwage, wynika
@Blackpill_RAW: Nie wierzę, że istnieje dyskusja taka jak ta. Kim Ty jesteś by wartościować czyiś związek na podstawie TWOICH upodobań i zdjęć w internecie. I zamiast piętnować takie bezsensowne płytkie dyskusje, to dyskutujecie kto jest brzydki i dlaczego ten związek nie ma racji bytu. To ICH związek i ICH wybór, wierzcie mi, że charakter jest o wiele ważniejszy w związkach, niech każdy sobie żyje jak chce i nic wam do tego.
Facet: zadbana cera, ładne gęste wlosy, miła aparycja, wszystko psuje genetycznie uwarunkowane odstające uszy, duży nos i niesymetryczna szczęka
Kobieta: Gruba, cera zaniedbana, brwi zarośnięte wszystko wina lenistwa
Czyli klasyka
@Blackpill_RAW: > "Jakbyś się jeszcze dziwił dlaczego nawet średnie Cię nie chcą i wymagają #chad ( ͡ ͜ʖ ͡)"

Oj wierz mi, jeżeli "nawet średnie Cię nie chcą" to możesz po prostu być ch***wym człowiekiem i Twój wygląd może nie mieć z tym nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
@czc007: Nie wiem czego nie zrozumiałeś, ale sie powtórzę, choć nie mam na to czasu.. nie oceniam ich sylwetki bo jej nie widać, możemy sobie wyobrażać xD ona z pewnością nie jest szczupła, a on z pewnością nie ma nadwagi. Ale mając tak niepełne dane nie da się określić czy ma atrakcyjna sylwetkę, bo niedowaga u faceta jest równie nieatrakcyjna co nadwaga u kobiet przynajmniej dla mnie, bo nie chce się
Pobierz
źródło: comment_1596028795BTcrXokl08g5RS93hyDK8C.jpg
@Blackpill_RAW:
Człowiek myślał, że historie własnych związków to ekstremum #!$%@?, a potem jeszcze odkrywam blackpill, w którym jest tak wiele analogii xDDD Nawet nie chodzi o ten post, bo w sumie #!$%@? kto z kim i dlaczego, od dwóch lat jestem pogodzony z tragiczną sytuacją na rynku świń.

Samotność mi nie przeszkadza, nie potrzebuję tzw. "bliskości", tylko ten #!$%@? popęd seksualny. Mogłem się urodzić aseksualny i mieć wszystko w piździe, a
@Blackpill_RAW: Wg mnie również oni są na podobnym stopniu atrakcyjności, tylko mają brzydkie inne elementy, i ona ma większy potencjał na poprawę wyglądu, a on już nie.
Ją bym oceniła na 3-3.5/10- na minus trądzik i nadwaga (obydwa da się naprawić), poza tym ma kiepskie ciuchy, fryzurę i brak makijażu. Z plusów u tej dziewczyny- dość harmonijne rysy twarzy (oczy,nos i usta w dobrych proporcjach), sama twarz nie wydaje się być
@Krynicka: Moim zdaniem tak jak napisałem byłby 6,5/10 gdyby nie uszy jak u Jerzego Urbana. Tak to 4 max. Ale stosunkowo prosto to naprawić operacją. Chociaż podobno operacje uszu są jednymi z najbardziej bolesnych operacji plastycznych.