Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczyzn w 2020 roku. Jakbyś się jeszcze dziwił dlaczego nawet średnie Cię nie chcą i wymagają #chad ( ͡ ͜ʖ ͡)


#blackpillraw #przegryw ##!$%@? #p0lka #blackpill #betabankomat #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rakcontent #zwiazki
Pobierz B.....W - Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczy...
źródło: comment_1595979158rtzSUidNlFbaWS8Keqs7WB.jpg
  • 177
@Blackpill_RAW: Macie zaburzone postrzeganie rzeczywistości. Ta dziewczyna, owszem, ma poważny problem ze skórą, ale z drugiej strony ten gość wygląda bardzo przeciętnie. Jedyne co ma "chadowego" to ta szczęka, która w ogóle nie ratuje reszty. Teraz wyobraźcie sobie, że gość nie ma tego pędzla na głowie, który chociaż trochę odciąga uwagę od odstających uszu i ogromnego nosa. Poza tym wygląda na człowieka o bardzo drobnej budowie ciała, może do tego jest
Wrzuciłam tam zdjęcie z ciekawości, bo to, że jestem atrakcyjna to wiem. A świadomość tego daje mi mój niebieski niezmiennie od 10lat. Czasem tez widzę jak na mnie ktoś wzrok zawiesi, więc chyba do kaszalota mi daleko ;)


@Doomino: photopheeler to program komputerowy, zatem jego "gust" niekoniecznie sie musi pokrywac z ludzkimi gustami. Jedynym miarodajnym miernikiem atrakcyjnosci jest reakcja osobnikow plci przeciwnej (zwlaszcza mlodych i atrakcyjnych) na Twoja osobe. Super ze
@czc007: no właśnie ona nie jest brzydka, tylko ma problem z cerą. Jest przeciętna. A to że żyjecie wyłącznie w swoich bańkach i nie widzicie jak świat i ludzie w nim żyjący wyglądają, to już nie mój problem.
@programista1992: nie widzimy jego sylwetki. Na moje oko może mieć niedowagę, która jest równie nieatrakcyjna u mężczyzn jak nadwaga u kobiet. Oceniając tylko na podstawie twarzy - bo tyle widzimy - słabo gościu wypada, nie jest przystojny, jak na mój gust jest po prostu brzydki, ma brzydką twarz.
@cacoimporius: Ona nie jest brzydka? A gdzie ona jest ładna lub przecietna niby? Nadwaga i to spora, trądzik, niezadbana skóra, włosy, nalana twarz bez żadnych rysów. To nie jest przeciętność, bo ona ma wiekszosc na minus. Ona jest przecietna? Kobiecosci w niej zero, myśle że wiekszosc mnie poprze w tym. Takie typiary jak ona kojarzą mi sie ze szkolnymi niezadbanymi, nieatrakcyjnymi kujonicami. Współczuje gustu

@Doomino @programista1992 kolega wyżej wyjasnil w zasadzie
@Doomino: Gdyby pani ze zdjecia @Blackpill_RAW schudła i ogarnela tradzik to wtedy BYC MOZE bylaby porownywalnie atrakcyjna do niego, bylaby mniej wiecej z jego ligi. Nadwaga i tradzik to nie sa nierozwiazywalne problemy. Nadwaga swiadczy o: braku dbania o siebie, nieumiejetnosci powstrzymania sie od jedzenia, niecheci do cwiczen, ogolnie zle swiadczy, a tradzik to ewentualnie leki od dermatologa + kosmetyki, wiec ogarniecie tego nie jest bardzo problematyczne. Tradzik i nadwaga mowia
@czc007: chciałam dać do zrozumienia, że przytyk nie trafiony, zarzucając, że blisko mi do wyglądu babki ze zdjęcia.

@programista1992: jakby ogarnęła trądzik to byłaby z ponad jego ligi, bo nie ma na twarzy tak nieatrakcyjnych elementów jak on (nos, uszy, usta). Sylwetki nie oceniam, bo tak jak mówiłam gość może mieć niedowagę, a to go stawia na tym samym poziomie co kobietę z nadwaga.
@programista1992: No wiem, wiem :) Kiedys mi to przeszło przez myśl, ale w zasadzie skoro czuje sie dobrze sam ze sobą plus mam dobre reakcje to w zasadzie nie ma chyba potrzeby poddawaniu sie jakimkolwiek ocenom ;) Trzeba pamietać, że nawet gigachady nie są idealne, a są dziełem często photoshopa o czym był kiedyś wpis( o ile dobrze pamietam Oskar Klaudiusz Developerski jest mocno zfotoszopowany)

@Doomino: Ten typ nie jest
Grube laski nie chca grubych typów a często kleja sie do chudych/szczuplych z lepszym ryjem (na co też wplywa BF) widze na ulicach pelno typiar grubych z normalnym/chudym gosciem. NIgdy na odwrót


@czc007: coś w tym jest. Mamy teraz lato, więc często pojawiam się gdzieś nad wodą i co ostatnio widziałem to np. laska z 10cm wyższa od gościa, wagowo spokojnie ze 100kg taka forteca, a gość maksymalnie z 70kg taki