Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczyzn w 2020 roku. Jakbyś się jeszcze dziwił dlaczego nawet średnie Cię nie chcą i wymagają #chad ( ͡ ͜ʖ ͡)


#blackpillraw #przegryw ##!$%@? #p0lka #blackpill #betabankomat #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rakcontent #zwiazki
B.....W - Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczy...

źródło: comment_1595979158rtzSUidNlFbaWS8Keqs7WB.jpg

Pobierz
  • 177
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kochamajfony:

Kiepsko się rozglądasz


No taa. Zamieść grafikę i to będzie dowód, że tak jest zawsze () brainlet.jpg

Wystarczy też mieć w dupie kto z nim się spotyka i nie oceniać innych facetów przez pryzmat tego czy ci stanął na ich widok czy nie. Wtedy życie staje się łatwiejsze.

@wyindywidualizowanyentuzjasta: Ja jestem hetero więc nie obchodzi mnie to. Jedynie opisuje prosces dobierania się w pary i
No taa. Zamieść grafikę i to będzie dowód, że tak jest zawsze () brainlet.jpg


@Blackpill_RAW: Napisałeś, że cytuje NIGDY nie widziałeś. Teraz już widziałeś. Jak latasz uberkiem to popatrz sobie kto siedzi w betach siódemkach i eskach, tacy sami przystojniacy z ponętnymi blondynkami. Wow, to już będą kolejni poza Harveyem. Zacznij się miśku lepiej rozglądać.
@Blackpill_RAW: może masz klapki na oczach pajacu i widzisz tylko to, co pasuje do twoich teorii? XD jeśli się wychodzi z piwnicy to codziennie można spotkać na ulicy pary, w których kobieta jest atrakcyjna, a mężczyzna nie. Można też spotkać przystojniaków z brzydulami oraz pary, w których obie strony są na podobnym poziomie atrakcyjności. Oczywiście typowy przegryw wykopek nie jest w stanie pojąć, że rzeczywiście w związku liczą się też inne