Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczyzn w 2020 roku. Jakbyś się jeszcze dziwił dlaczego nawet średnie Cię nie chcą i wymagają #chad ( ͡ ͜ʖ ͡)


#blackpillraw #przegryw ##!$%@? #p0lka #blackpill #betabankomat #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rakcontent #zwiazki
B.....W - Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczy...

źródło: comment_1595979158rtzSUidNlFbaWS8Keqs7WB.jpg

Pobierz
  • 177
@Blackpill_RAW: szczerze mówiąc to sam nie wiem co myśleć o tym tagu blackpill. Rozumiem ze faceci mogą miec problem z laskami. Kiedys mialem kilkanascie lat i miałem kolegow rowiesnikow, jesli któryś mial/ma problem z laskami to tylko dlatego ze byl aspoleczony albo w ogole jakis dziwny. Nie zauwazylem korelacji miedzy atrakacyjnoscia kolegow a ich zdolnością do podrywania dziewcząt.
Ten caly tag to taki trochę naciągany dla mnie. Wg Was to połowa
mi się zdaje że to związek od podstawówki albo gimnazjum


@dziqs1987:
Może tak być, z moją byłą żoną byliśmy razem przez 15 lat od początku liceum i w tym czasie w różnych okresach potrafiliśmy niemal podwoić swoją masę, schudnąć, znów podwoić i znów schudnąć i przynajmniej mi w tamtym czasie nigdy nie przyszło do głowy że jest brzydka czy w inny sposób nieatrakcyjna nawet kiedy ważyła jakiś czas ponad 100 kg.
@Blackpill_RAW: ale chamstwo, jakby wasze zdjęcia ktoś tak obśmiewał w internecie to już by było że okropne p0lki i oskarki znowu mszczą się na przegrywach, a tu jakoś dziwnie ciągle się widzi tę nienawiść tylko z waszej strony, żałosne. A poza tym, wasze ocenianie mężczyzn nijak się ma do oceny kobiet, chłopak delikatnie mówiąc nie jest atrakcyjny moim zdaniem, dziewczyna z tego zdjęcia dużo bardziej mi się podoba, przecież wystarczy makijaż
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Może dlatego nie umiecie znaleźć sobie kobiety ponieważ sprowadzacie kwestię związku tylko i wyłączanie do r00chania, pomijając fakt, że związek to cos więcej, a ludzie potrafią być szczęśliwi i chcą spędzać ze sobą czas nie tylko ze względu na wygląd ale ze względu na zbieżność charakterów.


@wyindywidualizowanyentuzjasta: No to powiedz jak to jest, że ZAWSZE widzę brzydką kobietę z przystojnym mężczyzną, ale NIGDY nie widziałem ładnej kobiety z brzydkimi mężczyzną?
No