Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczyzn w 2020 roku. Jakbyś się jeszcze dziwił dlaczego nawet średnie Cię nie chcą i wymagają #chad ( ͡ ͜ʖ ͡)


#blackpillraw #przegryw ##!$%@? #p0lka #blackpill #betabankomat #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rakcontent #zwiazki
Pobierz B.....W - Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczy...
źródło: comment_1595979158rtzSUidNlFbaWS8Keqs7WB.jpg
  • 177
@Blackpill_RAW: NAPRAWDĘ 6.5/10 ?! Gdyby nie uszy? Dla mnie większym problemem niż uszy, jest jego zgryz/usta, zbyt wyraźna bruzda bródkowa, która może świadczyć o tylozgryzie/zgryzie pogłębionym...co jest dla mnie kompletnie aseksualne. Co z tego, że ma mocna linie żuchwy? Patrząc na niego widzę te wadę zgryzu, jakieś nieharmonijne proporcje, za bliskie położenie oczu, krzywy nos. Ogólnie chłopak zadbany, ale nawet jak zasłonie uszy, to widzę całą resztę (zwłaszcza zgryz). Nie mówię,
@Blackpill_RAW: Dla mnie ważny jest "zdrowy" wygląd, dobry zgryz, silne,zdrowe zęby. Podświadomie czuję,że on takich nie ma. Ale innej kobiecie może to nie przeszladzac. Mi być może też być nie przeszkadzało.na żywo, gdybym znała człowieka, a nie tylko oceniała zdjęcie.
@Blackpill_RAW: Też nie chcę zjechać niewinnego chłopaka, po prostu uważam, że znacznie zawyzyles jego potencjalna ocenę. A wady ma każdy. Każdemu wynalazloby się wady. Wy macie dużo racji w matematycznej ocenie urody (wiadomo, że gęste włosy i ładna linia szczęki są atrakcyjne), ale jako, że jesteście podobno mężczyznami hetero, brakuje wam odpowiednich hormonów do złożenia tego i oceny całościowej( ͡° ͜ʖ ͡°) zdarza się, że zbitek idealnych
@Blackpill_RAW: Chociaż Ty się ze mną nie kłócisz nt zębów Lachowskiego. Na pewno wiele dziewczyn na to nie patrzy, i dla wielu jest on bardzo atrakcyjny, ale dla mnie ważne są duże zęby..nawet nie umiem wyjaśnić, dlaczego. Co z tego, że linka szczęki dobra, jak małe, damskie/psie ząbki. Duże zęby to dobre zeby.
@Krynicka: I tu dochodzimy do tego słynnego elementu gustu.
Zawsze to powtarzałem: "Jeżeli jesteś fizycznie fizycznie atrakcyjny/a tj. posiadasz UNIWERSALNE cechy atrakcyjności to ZAWSZE znajdziesz grupę odbiorców w której typie będziesz.

Np. Mi podoba się Jessa Rhodes. Wielu nawet na wykopie mi pisało, że Jessa wcale nie jest ideałem.
Ale mnie nie podoba się np. Emily Ratajkowski. Kompletnie nie mój typ. W życiu bym się nie obejrzał na ulicy za nią.
@Blackpill_RAW: Umiem wyjść poza własny gust (mi Lachowski nie podchodzi, bo wydaje się za mało seksualny, a jest za "ładny", zbyt chłopięcy), ale wyobrażam Sobie, że ma duże grono fanek, na pewno lubiących delikatniejsza urodę (może częściej podoba się dziewczynom bi). Ale mimo wszystko wydaje mi się, że są jakiej obiektywne kryteria, i że są samcy, którzy idealnie się w nie wpasowują (np. Depp). Po prostu mam wrażenie, że tu na
@insomniashitposting: Miałam na myśli rysy twarzy nie trądzik. Moim zdaniem na normalny nos, oczy, uszy czy usta. Usta nawet bym powiedziała, że ładne. Nie ma czoła jak lądowisko czy innych tego typu elementów nieatrakcyjnych, a koleszka ma całe spektrum. To miałam na myśli. Przy okazji trądzik jest uleczalny i można go łatwo zakryć.