Wpis z mikrobloga

Dobra mirki jest sprawa. Jadę dzisiaj w pierwszą daleką podróż samochodem. Sprawdziłem stan opon, wszystkie oleje, światła, klakson, wycieraczki i szyberdach. Niestety nie mam klimatyzacji, ale to mniej sprawdzania. Kupiłem na drogę 2 energetyki, gdy będę miał moment słabości. Powiedziałem członkom rodziny, że wyjeżdżam i jeżeli nie zadzwonię do danej godziny to coś może być nie tak. Pożegnałem się z psem i dziewczyną. Od razu mówię że nie jestem doświadczonym kierowcą, więc bądźcie wyrozumiali jeżeli coś przegapiłem. Dodam że trasa liczy ponad 120 kilometrów w jedną stronę. Może i nie jakoś bardzo daleko, ale też nie zupełnie blisko, można powiedzieć że średni dystans. Trzymajcie za mnie kciuki.
#motoryzacja #podrozujzwykopem
  • 90
ania. Kupiłem na drogę 2 energetyki, gdy będę miał moment słabości.


@kubaszub: Jak poczujesz, ze wysiadasz to wychodzisz z samochodu i biegasz dookola i robisz pompki, jak nie pomoze to nie jedziesz. Tydzien temu szwagier z jego "tesciem" na a2 sie rozpidolil pod nowym tomyslem godzine po tym jak na stacji sie nazarli. Szwagier poszedl spac w samochodzie bo od razu do pracy, a tesciu zasnal jadac i nadepnal na gaz