Wpis z mikrobloga

Dobra mirki jest sprawa. Jadę dzisiaj w pierwszą daleką podróż samochodem. Sprawdziłem stan opon, wszystkie oleje, światła, klakson, wycieraczki i szyberdach. Niestety nie mam klimatyzacji, ale to mniej sprawdzania. Kupiłem na drogę 2 energetyki, gdy będę miał moment słabości. Powiedziałem członkom rodziny, że wyjeżdżam i jeżeli nie zadzwonię do danej godziny to coś może być nie tak. Pożegnałem się z psem i dziewczyną. Od razu mówię że nie jestem doświadczonym kierowcą, więc bądźcie wyrozumiali jeżeli coś przegapiłem. Dodam że trasa liczy ponad 120 kilometrów w jedną stronę. Może i nie jakoś bardzo daleko, ale też nie zupełnie blisko, można powiedzieć że średni dystans. Trzymajcie za mnie kciuki.
#motoryzacja #podrozujzwykopem
  • 90
  • Odpowiedz
Nie rozumiem skąd tę żarty z młodych kierowców którzy wybierają się w pierwszą dłuższą trasę. Chyba oczywiste, że dla nich to coś nowego i wolą się przygotować.


@Tosiek14: Bo po pierwsze 120km to w żadnych kategoriach - nawet kierowcy, który wczoraj odebrał prawko - to nie jest dłuższa trasa. A po drugie do czego tu się przygotowywać? Czym się różni przejechanie się 6x dziennie dookoła domu po 20km od podjechania gdzieś
  • Odpowiedz
@kubaszub: to miała być niespodzianka, ale w miejscowości do ktorej jedziesz, przed wjazdem będzie wisiał transparent WITAMY NASZEGO ODWAŻ EGO PODRÓŻNIKA Sołtys ma cię przywitać chlebem, solą i kwiatami, oraz wszyscy mają być ubrani w tradycyjne stroje ludowe.

  • Odpowiedz
@kubaszub Lubię te b8 xD

Samochód własny trochę ponad rok mam, a w życiu nie miałem Takich problemów xD

Cyk tu 160, tam 200, 290 w góry xD siadasz włączasz klimę i nawigacje w telefonie i jedziesz.

A pamiętam był tu w pełni poważny wpis na temat takiej "trasy" i jak się do niej przygotować xD

I to się okazało nie był b8 xD

Polskie kursy na prawo jazdy to żart.
  • Odpowiedz
@kubaszub: nie podoba mi się takie nabijanie - dla kogoś kto jedzie pierwszą trasę 120km to naprawdę sporo, wiadomo że dla wytrawnych wykopowych kierowców to jak poruchać (czyli bardzo krótko), ale trochę rigczu
  • Odpowiedz