Wpis z mikrobloga

Dobra mirki jest sprawa. Jadę dzisiaj w pierwszą daleką podróż samochodem. Sprawdziłem stan opon, wszystkie oleje, światła, klakson, wycieraczki i szyberdach. Niestety nie mam klimatyzacji, ale to mniej sprawdzania. Kupiłem na drogę 2 energetyki, gdy będę miał moment słabości. Powiedziałem członkom rodziny, że wyjeżdżam i jeżeli nie zadzwonię do danej godziny to coś może być nie tak. Pożegnałem się z psem i dziewczyną. Od razu mówię że nie jestem doświadczonym kierowcą, więc bądźcie wyrozumiali jeżeli coś przegapiłem. Dodam że trasa liczy ponad 120 kilometrów w jedną stronę. Może i nie jakoś bardzo daleko, ale też nie zupełnie blisko, można powiedzieć że średni dystans. Trzymajcie za mnie kciuki.
#motoryzacja #podrozujzwykopem
  • 90
  • Odpowiedz
  • 3
Śmieszkowanie ze świeżych kierowców, dla których 200 km to sporo tak bardzo zabawne ¯_(ツ)_/¯, wykopki od razu jeździli po 1000
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kubaszub: Nie rozumiem skąd tę żarty z młodych kierowców którzy wybierają się w pierwszą dłuższą trasę. Chyba oczywiste, że dla nich to coś nowego i wolą się przygotować.

Tutaj widzę większość osób, na czele z OPem robi sobie z tego jaja.

@Tosiek14: mireczku po pierwsze to #pdk, bo już kiedyś podobny wpis był na prawdę, po drugie 1.5h jazdy to nie jest jakiś Everest, ja zrobiłem taką trasę 2
  • Odpowiedz
Jestem cały i zdrowy, udało się dojechać, ale niestety powrót muszę przełożyć na jutro. Dzisiaj byłoby to zbyt niebezpieczne. Jestem zmęczony a już po 17 więc nawet się nie rozpędze i będzie ciemno. A propos gdzie się sprawdza ten płyn do kierunkowskazów?
  • Odpowiedz
Dobra mirki jest sprawa. Jadę dzisiaj w pierwszą daleką podróż samochodem. Sprawdziłem stan opon, wszystkie oleje, światła, klakson, wycieraczki i szyberdach.


@kubaszub: Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy - nie dziwota, że tyle wypadków.
A gaśnica? Trójkąt? podnośnik? koło zapasowe? kamizelka odblaskowa? kable rozruchowe? latarka czołowa? dodatkowy kanister? zestaw zapasowych żarówek? apteczka? ładowarkę samochodową? do tego atlas samochodowy jakbyś trafił w miejsce bez zasięgu.
Ja bez tego nawet do sklepu
  • Odpowiedz