Wpis z mikrobloga

@JaniceIsNotFromHere: w sumie to zalezy od miejsca ci powiem bo jakbym cos sprszedawala to bym sprawdzala ale na bardzo potenznym i powarznym portalu jak wykop pe el gdzie same hrabonszcze mentalne siedzom to mi sie nie chce, bo to jakbym brala prysznic przed tarzaniem sie w blocie na festiwalu brudstok ok

a nawet bende robia celofe blendy bo lepiej siem dopasóje do poziomu pordalu, bo taki ze mnie urwipolc, mimo
  • Odpowiedz
@py-jter: To mnie najbardziej wkurza w tym poprawianiu "bynajmniej". Wszyscy doskonale rozumieją co ta osoba powiedziała, ale nie, trzeba się spierać i masturbować mentalnie mówiąc "hehe, nie zrozumiałem, chyba miałeś na myśli przynajmniej?". No kutwa, zrozumiałeś co ktoś powiedział, ale dalej udajesz debila. Gdyby ta osoba chciała wyrazić zaprzeczenie z użyciem "bynajkniej", toby użyła PRZECZENIA. Użycie "bynajmniej" w potocznej mowie gdy ma się na myśli normatywne znaczenie "przynajmniej" nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@py-jter: Wtf, jak ciebie w zakłopotanie wprawia fakt, że ktoś cię grzecznie poprawi to nie mam pytań xD I serio błędnie zakładasz, że chodzę ze słownikiem i jestem w tym upierdliwa, ale twoja sprawa. Ja tam jestem wdzięczna, gdy ktoś mi zwróci uwagę, że wypowiadam coś błędnie, bo fajnie mówić i pisać poprawnie w ojczystym języku, ale ja to ja. Ty sobie możesz tłumaczyć, że jestem chujkiem i podbijam własne
  • Odpowiedz