Wpis z mikrobloga

Wojna Idei to kanał na YouTube poświęcony temu jak działa człowiek i społeczeństwo oraz promujący ideę otwartego dialogu przede wszystkim z ludźmi, z którymi się nie zgadzamy.

To z opisu na youtubowym kanale @wojna_idei, czas najwyższy go zmienić, już dawno nieaktualny.

#neuropa #wojnaidei #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #youtube #patologiazewsi #shitwykopsays
saakaszi - > Wojna Idei to kanał na YouTube poświęcony temu jak działa człowiek i spo...

źródło: comment_1595514023Jb94JYyutIcZTayCUXekwj.jpg

Pobierz
  • 95
@Croce: to mnie rozwala. Wszyscy twórcy na yt prędzej czy później mają w dupie jakikolwiek kanał wymiany myśli tylko siedzą w tej swojej bańce. Walą materiał na 10-30 minut, nikt im nie przerwie kiedy to nie jest rozmowa/wywiad i zadowoleni. Jedyną oceną pracy, czy też jakości myśli, stają się łapki pod materiałem xD A akurat na wykopie, gdy trochę poczekasz i sprowokujesz odpowiednich ludzi to trafisz na złożoną argumentację i ciekawą
@wojna_idei: Myślisz że nas nabierzesz? Doskonale widzimy co robisz: tworzysz dwa terminy określające tą samą grupę ludzi robiących to samo z czego jeden jest pozytywny a drugi pejoratywny. Uznanie związków jednopłciowych i wypracowanie społecznej akceptacji homoseksualizmu to dokładnie to samo co prawacka propaganda nazwie " rewolucją kulturalną i realizacja celów politycznych". Te grupy które niby wyróżniasz to ta sama grupa. My to widzimy, nie jesteśmy durni i wiemy po co to
@iAmTS: ja jestem częsciowo nawet w stanie to zrozumieć, bo twórcy na yt dostają dużo wiadomości i na wszystkie nie są w stanie odpowiedzieć, ale Szymon ewidentnie wybiera w odpowiadaniu na wypoku „łatwe cele” (np. jak ktoś go zaatakuje i nazwie „zerem” to odpowie), a ignoruje narzucające się i często powtarzające się pytania w stylu „o co kaman z tą szkodliwością ideologii i jaka znowu wojna kulturowa?”
@yeron: i jeszcze w formacie: moje dwadzieścia zdań - twoje dwadzieścia zdań na zasadzie pojedynku konkretnych facetów. Gdyby to było w formie pisemnej, rozciągnięte na jakiś czas gdzie inni mogliby dorzucać lepiej skonstruowane myśli czy argumenty to byłoby super.

Ba, nawet są miejsca w polskim internecie gdzie idzie to zrobić, subreddit albo od biedy nawet tutaj pod wlasnymi znaleziskami. Ale po co, tak się nie buduje biznesu.

Ja nie jestem gimbusem,
@iAmTS: jeszcze do siebie dodam, ze powchodziłem w różne miejsca:
- fanpage na facebooku: wrzutka, sto komentarzy i zero interakcji ze strony pana wojny.
- twitter, pare komentarzy, lajki i zero interakcji
- youtube społeczność: wrzutka i komenty od ludzi z jego grupy fanów, poza postem zerowa wymiana zdań
- youtube komenty przeleciałem pobieżnie te najbardziej lajkowane (oczywiscie tu nie spodziewalem sie niczego bo kto #!$%@? na to by odpisywał) i
@mistborngot: > jakie założenia ma ta „szkodliwa ideologia”?

Odpowiem ci za niego. Ta szkodliwa ideologia, chce cenzurować wszystkie treści niepochlebne na temat LGBT. Nie ważne czy jest to żart, badanie naukowe, czy czyjaś opinia. Wszystko co jest niezgodne z linią polityczną LGBT, ma być zakazane.

Mam ci poszukać przykładów, czy jesteś na tyle świadomy otaczającej cię rzeczywistości, że sam to znajdziesz?
A wyzywanie mnie od śmieci i zer pod postem w którym napisałem, że zgadzam się z potrzebą rozwiązywania problemów osób LGBT, a nie zgadzam się jedynie z używaniem tych osób do zbijania kapitału politycznego, tylko potwierdza, że mam rację w odróżnieniu wyznawców tęczowizmu od osób które faktycznie chciałyby poprawić sytuację mniejszości w Polsce


@wojna_idei:

Nie ma czegoś takiego jak tęczyzm xd
fajnie że się zgadzasz ale..ludzie mają raczej w dupie to