Wpis z mikrobloga

Wojna Idei to kanał na YouTube poświęcony temu jak działa człowiek i społeczeństwo oraz promujący ideę otwartego dialogu przede wszystkim z ludźmi, z którymi się nie zgadzamy.

To z opisu na youtubowym kanale @wojna_idei, czas najwyższy go zmienić, już dawno nieaktualny.

#neuropa #wojnaidei #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #youtube #patologiazewsi #shitwykopsays
saakaszi - > Wojna Idei to kanał na YouTube poświęcony temu jak działa człowiek i spo...

źródło: comment_1595514023Jb94JYyutIcZTayCUXekwj.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
I raz jeszcze: oczywiście że się cieszę, że wyznawcy szkodliwej ideologii widzą problem w tym co robię.

A wyzywanie mnie od śmieci i zer pod postem w którym napisałem, że zgadzam się z potrzebą rozwiązywania problemów osób LGBT, a nie zgadzam się jedynie z używaniem tych osób do zbijania kapitału politycznego, tylko potwierdza, że mam rację w odróżnieniu wyznawców tęczowizmu od osób które faktycznie chciałyby poprawić sytuację mniejszości w Polsce.
wojna_idei - I raz jeszcze: oczywiście że się cieszę, że wyznawcy szkodliwej ideologi...

źródło: comment_15955143129MsHJYhZ61hcji59PK8O74.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@saakaszi: Przecież zakolak w swoich materiałach nigdy nie ukrywał na czym ta jego bezstronność polega, ot centryzm, a tenże używany jest tylko przez prawaków by jako tako ukryć swoje szambiarskie poglądy chłopa ze wsi.

Nikt normalny nie traktował tej bezrigczowej kreautry poważnie - taka bardziej obrzydliwa wersja Roli. Już raz robił z siebie ofiarę youtuba, teraz robi - "buu, chlip, chlip, od śmieci wyzywajo lewackie marskisty z wykopu.
  • Odpowiedz
oczywiście że się cieszę, że wyznawcy szkodliwej ideologii widzą problem w tym co robię.


@wojna_idei: Jakie są zasady tej ideologii i czemu jest ona szkodliwa?

a nie zgadzam się jedynie z używaniem tych osób do zbijania kapitału politycznego


Kto i w jaki sposób zbija kapitał polityczny na walce o prawa kilku % mniejszości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że mam rację w odróżnieniu wyznawców tęczowizmu od osób które
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
@wojna_idei:

I raz jeszcze: oczywiście że się cieszę, że
wyznawcy szkodliwej ideologii widzą problem w tym co robię.

Szkodliwa ideologia EL GJE BE TE. Zaraz geje będą zakradli się w nocy i zabierały dzieci parom heteroseksualnym. Tak będzie.
  • Odpowiedz
wyznawcy szkodliwej ideologii widzą problem w tym co robię.


@wojna_idei: wyznawcy szkodliwej ideologii wciąż czekają na w miarę klarowne wyjaśnienie, na czym ta rzekoma szkodliwość miałaby polegać
  • Odpowiedz
@wojna_idei: szanuję że chce Ci się dyskutować z tą bandą idiotów ale prawda jest taka że i z lewej i z prawej strony dostaniesz po mordzie.
Ja na wykop wchodzę głównie dla nieskomplikowanej rozrywki, szkoda śliny na tych wszystkich niedoruchanych internetowych frustratów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo i tak czy masz swoje poglądy czy narzucone przez kogoś zawsze Ci te zjeby przykleją jakąś etykietkę - nie liczy
  • Odpowiedz
Bo i tak czy masz swoje poglądy czy narzucone przez kogoś zawsze Ci te zjeby przykleją jakąś etykietkę - nie liczy się że tam po drugiej stronie jest żywy człowiek który też ma uczucia, pracę, życie, żonę, samochód itd, itp.


@b0lec:

to jakaś analogia do przyklejania etykietki "ideologia" do żywych ludzi mających uczucia itd, itp.?
  • Odpowiedz