Wpis z mikrobloga

Wojna Idei to kanał na YouTube poświęcony temu jak działa człowiek i społeczeństwo oraz promujący ideę otwartego dialogu przede wszystkim z ludźmi, z którymi się nie zgadzamy.

To z opisu na youtubowym kanale @wojna_idei, czas najwyższy go zmienić, już dawno nieaktualny.

#neuropa #wojnaidei #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #youtube #patologiazewsi #shitwykopsays
Pobierz
źródło: comment_1595514023Jb94JYyutIcZTayCUXekwj.jpg
  • 95
pisząc o wykorzystywaniu LGBT do celów politycznych masz na myśli oczywiście prawicę tworząca tak bzdurne hasła jak ideologia lgbt lub tęczowizm, tak?


@InlandEmpire: Myślę, że chodzi o marsz w Gdańsku tuż przed wyborami do PE. To akurat było ewidentnie wykorzystywanie tematu do walki politycznej, a dla prezydent Gdańska która była na marszu i polityków PO zręczny pretekst później do zwalenia na innych porażki wyborczej. To jest przykład ewidentny i nie ma
Odpowiem ci za niego. Ta szkodliwa ideologia, chce cenzurować wszystkie treści niepochlebne na temat LGBT. Nie ważne czy jest to żart, badanie naukowe, czy czyjaś opinia. Wszystko co jest niezgodne z linią polityczną LGBT, ma być zakazane.

Mam ci poszukać przykładów, czy jesteś na tyle świadomy otaczającej cię rzeczywistości, że sam to znajdziesz?

@Dakkar: A co mnie interesują twoje przykłady. Kilka przykładów już dla ciebie tworzy ideologie? Jeszcze żeby te twoje
Terminem-pałą potraktujesz wszystkich robiących cokolwiek na rzecz tych zmian, zaś terminem pozywtynym uraczysz tych którzy by tych zmian chcieli ale nic nie robią. To wszystko aby móc udawać że się te zmiany wspiera, ale naprawdę obrzucać błotem tych którzy chcą aby zaszły i przekonywać ludzi że najwięcej zmienią nic nie robiąc.


@KaloszSzatana: Celne. Winszuję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mistborngot: Większość zchodniego swiata zboczyła światopoglądowo na lewo i zaczynają być coraz bardziej bezczelni w swoich żądaniach. To że problem nie dotyczy naszego społeczeństwa w takim stopniu (o czym świadczą ostatnie wyniki Biedronia), nie znaczy że nie istnieje i możemy go zignorować. Współczesny świat opiera się na krajach "zachodu". Jeśli one upadną, mozemy upaść razem z nimi. Trzeba być ignorantem, żeby nie zauważać tego co się dzieje w sąsiadujących z nami