Wpis z mikrobloga

Kupiłem za 2105 zł MacBooka Air z 32 cyklami ladowania, nabytego pierwotnie w marcu tego roku w sklepie iDream. Nie spodziewałem się, że taki deal siądzie.

Do komputera Apple przymierzalem sie od 10 lat przy kazdej zmianie kompa. Zawsze jednak wychodził drogo, podzespoły jak na cenę odstawały od konkurencji PC-towej oraz było ryzyko, że nowy system mi nie podejdzie, będą jakieś problemy z kompatybilnością z innymi urządzeniami lub plikami. Z czasem przestałem marzyć o komputerze z jabłkiem i zapomniałem o sprawie, licząc się z tym, że wybór komputera Apple nigdy nie będzie dla mnie optymalny. Teraz jednak udało się kupić.

Nie wiem specjalnie po co mi ten komputer, ale miałem już dość jechania tylko na telefonie. Zobaczymy co te Maki warte. Jeśli mi nie siądzie, to sprzedam, raczej bez straty.

#apple #mac #macbook #chwalesie #coolstory
Pobierz
źródło: comment_1595232789a6V3HxiFNTX5yhxSXY8WJ7.jpg
  • 26
@KarmelowyJeremiasz: wciaz jest to doskonaly deal, mam prawie nowego kompa za 2100, a zestaw z futeralem i przejsciowkami kosztowal w marcu nabywce 4100. 50 procent utraty ceny ¯\_(ツ)_/¯ Idealny do wejscia w swiat Apple.

@dave8: 1440 na 900. Nie wiem jaki typ. Jakosciowo wypada bardzo dobrze. Dobre katy patrzenia w porownaniu do innych ultrabookow z Windowsem z podobnej polki cenowej.
@KarmelowyJeremiasz: jak mowie, dla mnie Mac nigdy nie byl optymalnym wyborem, az do tego poczciwego Aira :)

@Daleki_Jones: to swietnie wykonany komputer z doskonalych materialow, ktorego system jest wartoscia dodana. Tanie komputery Apple nigdy nie szly w osiagi, a komputery z dobrymi podzespolami ida z cena w kilkanascie tysiecy. Ja z tego komputera sie bardzo ciesze, dla mnie to optymalny wybor w bardzo dobrej cenie. Do grania mam inne sprzety
@piotrveyner: W 2017tym kupiłem go w cortlandzie, teraz jest uber nieopłacalny ale co zrobił i nadal robi robotę to jego. Teraz to pewnie bym tego po lifcie wziął albo zaczekał na te z procesorami od Apple ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? z ekranem i typami masturbującymi się do wąskich ramek.