Wpis z mikrobloga

Kupiłem za 2105 zł MacBooka Air z 32 cyklami ladowania, nabytego pierwotnie w marcu tego roku w sklepie iDream. Nie spodziewałem się, że taki deal siądzie.

Do komputera Apple przymierzalem sie od 10 lat przy kazdej zmianie kompa. Zawsze jednak wychodził drogo, podzespoły jak na cenę odstawały od konkurencji PC-towej oraz było ryzyko, że nowy system mi nie podejdzie, będą jakieś problemy z kompatybilnością z innymi urządzeniami lub plikami. Z czasem przestałem marzyć o komputerze z jabłkiem i zapomniałem o sprawie, licząc się z tym, że wybór komputera Apple nigdy nie będzie dla mnie optymalny. Teraz jednak udało się kupić.

Nie wiem specjalnie po co mi ten komputer, ale miałem już dość jechania tylko na telefonie. Zobaczymy co te Maki warte. Jeśli mi nie siądzie, to sprzedam, raczej bez straty.

#apple #mac #macbook #chwalesie #coolstory
piotrveyner - Kupiłem za 2105 zł MacBooka Air z 32 cyklami ladowania, nabytego pierwo...

źródło: comment_1595232789a6V3HxiFNTX5yhxSXY8WJ7.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@piotrveyner: Dobry deal, nie słuchaj wykopowych "ekspertów". Kupiłem taki sam w 2018 i też jako pierwszy komputer od Apple. Jestem bardzo zadowolny, nadal działa bez zarzutów i nie mam zamiaru go zmieniać. Te 2k to nie pieniądz, za taką cene nie kupisz nic tak wygodnego jak ten Macbook. Pozdrawiam cieplutko. ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS. Zmien w ustawienach, zeby klikał Ci LPP poprzez "tapnięcie" palcem, a
  • Odpowiedz
@piotrveyner: Napisz jak wrażenia, bo też się jakiś czas temu zastanawiałem na przesiadką z windowsa (przynajmniej jeśli chodzi o laptopa). Największa wada jak dla mnie to brak mojego CADa właśnie na ten system ()
  • Odpowiedz
@braksnu: @ophiuchus: Na razie to moge powiedziec tak:
-komputer jest wykonany ze swietnych materialow
-bateria trzyma bardzo dlugo
-system dziala bardzo szybko
-system jest "inny" i bedzie wymagal prawdopodobnie wiele pracy aby po spedzeniu calego zycia na Windowsie byl dla mnie naturalny i to moze trwac tygodnie

Generalnie nie zaluje, ale to cos innego. Komputer z Windowsem o podobnej klasie wykonania i pracy to moze bylby jakis Dell czy Thinkpad,
  • Odpowiedz