Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@gacan: o to to, zbiżała się druga tura to nagle rzelasna okazywała się tak giętka jak guma, byle wyszło tylko, że peuo zue, a PiS najlepszy i Ążej mąż stanu. Przynajmniej dzięki wykopowi mam pewność, że to, Goebbelsa, raz prozem raz sraniem i parę innych fanpejów prowadzą jakieś mentalne gimbusy z młodzieżówki pisowskiej albo związanej z nimi. Ryszard sfetró też ma admina dzbana ale to już inna opcja.
@saakaszi
@gacan dokładnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Nagrodę Złotego Goebbelsa, jak szybko polajkowałam, tak szybko odlajkowałam. Natomiast jeśli chodzi o żelazną, to polubiłam ich już jakoś dawno temu i nie rzucało mi się w oczy, że są aż tak propisowscy. Wydawało mi się, że mają dosyć neutralne posty, ale to, co działo się u nich po pierwszej turze wyborów wołało o pomstę do nieba ;) ale chyba ich
@gacan: No właśnie przypadkiem tam trafiłem, myślałem po nazwie, że krytykuje absurdy polityczne z obu stron. Okazuje się jednak, że tylko jednej strony bo tej drugiej przemilcza, w dodatku jeszcze to jest często tak na naciągane, że aż śmieszne. Oczywiście wcale nie są "pro PiSowcy" xDDD
@gacan: @aligru: @Mirrak: od goebbelsa napisali kiedyś ze łowią tylko coś nowszego w propagandowej machinie TVP bo jakby mieli opisywać każde wydanie wiadomości to wychodziłoby jedno i to samo. Wiec pewnie dla odmiany pokazali jak robi to TVN który trz bez winy nie jest. Ale wiadomo z czym do ludzi ;)
@saakaszi: prawactwo potworzyło te swoje fanpeje i udają wielkich demaskatorów xD NZG, ŻL, jeszcze pamiętam coś takiego jak "raz prozą, raz rymem walczymy z propagandowym reżimem" xDDD najbardziej żal gdzie nie bywać, kogo nie znać, bo miał fajne te wpisy, aż faktycznie niechęć do Platformy przysłoniła Adamowi rzeczywistość
A ktoś z osób które czytają NZG potrzebuje objaśnień dot. propagandy TVP? XD
Jak tam ktoś siedzi to raczej taką perfidna propagandę jaka uprawia TVP widzi na pięć kilometrów. Temu NZG skupia się na białych kłamstwach i manipulacjach.

Do ludzi łykających TVP takie NZG w życiu nie dotrze.

No chyba że założeniem profilu był symetryzm, parytety i pojazdy, a nie informowanie o manipulacjach.