Wpis z mikrobloga

@hellyea: tak, zauważyłam, że to zdjęcie. Moim zdaniem jest to makijaż mocny, ale ładny, estetyczny. Mocno podkreśla oczy, skóra się nie świeci więc nawet po kilku godzinach zabawy będzie wyglądać ładnie na zdjęciach.
Takie zdjęcia makijażystki robią naświetlając mocno lampą ringiem żeby makijaż było lepiej widać. Na normalnych zdjęciach wygląda to inaczej
@Szczebaks: Jej twarz, jej ślub, jej sprawa to obiektywnie. Jeśli chce to może się nawet umalować w czerwone paski na czole i kropki na nosie jeśli tak lubi. Subiektywnie wygląda to po prostu tragicznie. Dobry makijaż użytkowy ma poprawiać mankamenty, podkreślać to co warto podkreślić, a nie malować nową twarz. Takie artystyczne kolorowanki mają dla siebie miejsce na instagramie, wybiegach, na konkursach i w magazynach. Naturalnie piękna dziewczyna zamalowana tak, że
@Szczebaks: Okropnie wygląda. Tę po lewej bym szarpała jak Reksio szynkę, ale ta po lewej... Fuj. Dlaczego baby sobie to robią.

Hurr durr chcą wyjątkowo wyglądać w dniu ślubu.
Ja w dniu ślubu miałam jedynie tusz do rzęs, szminkę i pomalowane paznokcie. A "fryzurę" zrobiła mi na szybko świadkowa (to ona wyszła z inicjatywą, ja nie czułam potrzeby). Można? Można. Ale nie, babom odpierdziela, wesele na 200 osób, 3 fotografów, kamerzysta,
@Jakikolwieklogin: Wyeksponowane wielkie czoło razem z napompowanymi cycami przy tak szczupłej klatce wygląda tragicznie. Nie wypominając już o glonojadach i tych szerokich brwiach a la dziadek Stasiek. Co za dużo, to niezdrowo.

piwniczaki nie kminia ze to makijaż do zdjęć?


@taanzen: To chyba się nie udał, bo nawet profesjonalna sesja nic tu nie zmieni i dalej będzie widać plastikowy wygląd wzięty prosto z lalki Barbie.
Dodatkowo ona nie ma żadnego mocnego konturowania tylko twarz jest inaczej ustawiona na zdjęciach.


@Jakikolwieklogin: Ma mocne konturowanie (nawet bardzo mocne) na prawym zdjęciu, tylko w miarę "dobrze" zrobione - pod tym względem dobrze zrobione, że na tyle wtapia się w twarz, że niewprawne oko może go nie zauważyć (o to zresztą chodzi w konturowaniu, by z jednej strony nie było widać, że to konturowanie jest, a z drugiej, by było
@Szczebaks: Z ładnej naturalnej urody w plastik-fantastik.


@oggy1989: Po lewej masz makijaż dzienny, po prawej wieczorowy. Na obu zdjęciach masz dzienne światło.

Ja rozumiem, że Wykopki to dziewczyny widzieli co najwyżej w jpg, no ale, #!$%@?, błagam. Może jak podrośniesz i będziesz się dobrze uczyć, to pójdziesz do ogólniaka albo technikum. Tam pod koniec szkoły jest taka impreza, nazywana studniówką. Zazwyczaj jest wieczorem, zazwyczaj kończy się na dyskotece. Nigdy tam