Wpis z mikrobloga

Tragiczne rozświetlenie kącików oczu. Zbyt duży kontrast z pociemnionym nosem, żeby wyglądał węziej. W dodatku wygląda na ładnych parę lat starzej. Fryzura też zła, bo ma wysokie czoło, a ta fryzura mocno to eksponuje, wygląda jakby miała mieć za 10 lat zakola. Z podbródkiem tragedia, bo wygląda jak doklejona piłeczka pingpongowa. Usta ma duże, więc po co jeszcze powiększone?
Przy zdjęciu też niepotrzebnie wykorzystana okta* 1,5 albo 1,8 średnicy. To światło nie
@Szczebaks
Nie lubię konturowania, nie umiem ocenić czy jest dobrze zrobione.
Nie lubię insta-brwi.
Oczko z tego wszystkiego nienajgorzej zrobione, choć mam wrażenie, że za bardzo rozświetlone.
Ale kształt i kolor tych ust mnie rozwala. Jak z lat 90/00. :D

Ogółem wrażenie mam takie, jakby makijażystka postanowiła zaakcentować każdy możliwy element twarzy, bo panna ładna to chciała jej wszystko podkreślić, i przedobrzyła.

Wolę jak jeden element jest bardziej wyrazisty i dominuje, np.
@Szczebaks: faceci wypowiadający się na tematy makijażowe xD

To co widzicie na zdjęciu to makeup ślubny, który ma się po pierwsze trzymać całą noc, a po drugie dobrze wyglądać na zdjęciach. On się rządzi swoimi prawami.

@Twinkle: Ale jak to jest. Różowe wyżej sugerują niebieskim że nie mają prawa oceniać bo to jej makijaż, ale to serio jest dramat i jednak chyba jak ktoś wstawia coś do neta to musi się liczyć z krytyką ¯\_(ツ)_/¯ Np. komentarz @arteria
Ale stulejarze narzekają. Fajny makijaż usta mogłoby być innego kolory, ładna dziewczyna. Jak ktoś nie rozumie po co robi się makeup do zdjęć to nie mamy o czym rozmawiać. Pewnie na fotkach wyjdzie 10/10 ()