Wpis z mikrobloga

Dupa mojego wieloletniego kumpla, organizuje mu imprezę niespodziankę na urodziny.
I nie zaprosiła mnie, bo nie zna mnie za bardzo (widzieliśmy się z 2 razy kiedyś w towarzystwie).
Nie będę na 30 urodzinach gościa, którego znam od 20 lat, bo jego dupa nie zaprosiła mnie na jego urodziny :D
Nie zaprosiła też 2 innych dobrych znajomych.
Zaprosiła natomiast swojego brata i dwie swoje koleżanki z partnerami :D

#logikarozowychpaskow ##!$%@? ##!$%@? #bekazpodludzi
  • 67
@Ekspert_z_NASA: Nie martw się tym. Kumpel pojawi się tam, zeskanuje szybko kto jest i na pewno zapyta czemu tej czy tamtej osoby nie ma. Ciekawe co ona wtedy powie, pewnie że nie chciałeś albo #!$%@? wie jakieś kłamstwa.
Na Helu później będzie fajniej.
@Ekspert_z_NASA: Znam ten typ kobiety. W moim przypadku nie starczyło dla mnie miejsca na ich weselu (mimo zaproszenia całej reszty znajomych) jak mi to razem (przyjaciel i jego) oznajmili, tak byłem w szoku, że aż #!$%@? byłem miły. Toksyczna, kontrolująca baba widzi wszędzie zagrożenie. I jak to się skończyło? Nie mam kumpla.

Jak CI zależy na tej przyjaźni to nie odpuszczaj MIRAS
Wybacz, ale ja bym też nie zaprosiła gościa, który jest chamem i burakiem i nazywa mnie tak za plecami.


@janeeyrie: Musisz żyć w niezłej bańce urojeń albo mieć z 18 lat, skoro nie wiesz jak faceci mówią przy kumplach o swoich lub cudzych kobietach.

Jeszcze dodam, że może impreza jest dla kumpla, ale to od organizatora zależy kogo zaprosi. I ma prawo nie zaprosić osób, których nie lubi.


xD

Zastanów się
typiara po prostu odcina go od przyjaciół


@flumpy_bread: to jest bardzo typowe zachowanie toksycznych ludzi.
Pamiętam jak moja eks niby żartem mówiła że zabroni mi się spotykać z kumplem.. oczywiście wyśmiałem to i wiedziała że nic tutaj nie ugra po mojej reakcji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
No to tym bardziej powinniście przyjść na imprezę pomimo braku zaproszenia xD


@robertx: Nie no, daj spokój, jesteśmy dorosłymi ludźmi.

Po prostu tydzień później pojedziemy na weekend na Hel towarzystwem mieszanym (to nie będzie męski wyjazd). Zabierzemy jubilata bez jego dupy, która o tym, że były inne dziewczyny, dowie się ze zdjęć i relacji w social mediach.


Mnie po prostu szokuje, jak można być taką kretynką. Na co ona #!$%@? liczy?
@Ekspert_z_NASA: Słabo na maxa aczkolwiek też zastanów się nad działaniem swojego kumpla, jestem żonaty i wszystkich moich wieloletnich przyjaciół moja żona zna dobrze, jej przyjaciele są moimi i odwrotnie, wiem wiem heheszki później przyjaciel bolcuje twoją żone ale jeśli kobieta ma zdradzić to zdradzi nie ważne z kim, ja swojej ufam i ma ona kontakt z moimi przyjaciółmi.
@Ekspert_z_NASA: Miałem podobną sytuację z tym że dziewczyna mojego kumpla zdobyła mój numer i mnie zaprosiła mimo że: nawet słowa nigdy nie zamieniliśmy, nie za specjalnie mnie lubiła co się pewnie po tych urodzinach nie zmieniło, mieszkaliśmy 500 km od siebie i nie mieliśmy żadnego wspólnego znajomego ( ͡° ͜ʖ ͡°)