Wpis z mikrobloga

Mam sporo pomysłów na #harlekinydlaprzegrywow

1. Pasta dziejącą się w średniowieczu. "Dla Wać Przegrywów Romanse" gdzie zamożny właściciel ziemski Oskariatus z Deweloperowa zapładnia wszystkie białogłowy a jego chłop pańszczyźniany przegryw Mirko nie może znaleźć żony.

2. Pasta dziejąca się w klimatach arabskich. Gdzie syn bogatego szejka - Oshar bin Dewe-Loppa sprowadza p0lki modelki na imprezkę na jachcie. Następnie każe Julkom konsumować fekalia.

3. Pasta dziejąca się w Związku Radzieckim. Głównym bohaterem będzie bogaty chad z komunistycznej partii KPSS Oskarji Klaudiuszowicz Budowlanyj.

4. Pasta wojenna, dziejąca się w III Rzeszy. Głównym bohaterem będzie żydowski incel Joachim (Jew-cel) a antagonistą giga-aryjczyk chad oficer Luftwaffe - Otto Klaus Develöperecker.

5. Pasta dziejąca się na dzikim zachodzie. Protagonista - przegryw Indianin imieniem "Miękki Ptak" i antagonista chad szeryf Oscar Claude Develop ruchający mu żonę Indiankę w namiocie.

Co najpierw?

#blackpillraw #przegryw ##!$%@? #p0lka #pasta #piszzwykopem
Pobierz
źródło: comment_1594152021TyzK9mAT1Tz0kYLraUENkh.jpg

Co chcecie jako pierwsze?

  • 1 13.8% (79)
  • 2 17.0% (97)
  • 3 9.8% (56)
  • 4 37.0% (211)
  • 5 22.4% (128)

Oddanych głosów: 571

  • 59
ale gust w facetach masz okropny


@Tylkoprzechodze: Ja jestem hetero. A oceniać facetów można się nauczyć jak odpowiednio zgłębisz teorie wyglądu. Ja przed jej poznaniem, zachodziłem w głowę dlaczego do niektórych Oskarków których znam laski lecą jak muchy do gówna. Myślałem, że są przeciętni. Ale teraz wszystko układa się w całość. Byłem zupełnie ślepy na to, że mają oczy łowcy i wysoką maskulinizację twarzy. To był też dla mnie spory szok
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blackpill_RAW: rozumiem, ale dlaczego musisz wybierać akurat facetów w typie plastików z tipsami do samego księżyca? ;_; Może dla jakis różowych on jest przystojny, ale na wykopkach wrażenia nie zrobi. Stad właśnie powstaje zjawisko, w którym różowe komentują, że "mi i moim koleżankom się nie podoba", mimo że typ pewnie ma ruchanie na zawołanie (inna grupa docelowa). Tak więc Mirabelki, które piszą, że dla nich ktoś taki jest ohydny, piszą to
rozumiem, ale dlaczego musisz wybierać akurat facetów w typie plastików z tipsami do samego księżyca?


@Tylkoprzechodze: Bo tego modela zawsze wstawiam jak pisze harlekiny. Albowiem "gra" on głównego bohatera - Oskara Klaudiusza Deweloperskiego. Wybrałem go bo ma taki "cwaniacki" wygląd jak taki szkolny gnębiciel beciaków. Poza tym jest kompletnie "nie-polacki" co kontrastuje z wyobrażeniem przegrywa- zakolaka.
Sam się dziwie jak skrupulatnie to obmyśliłem ( ͡°( ͡° ͜ʖ
@Never_let_me_go Jezu ( ʖ̯) Grzeszę myślą mocno xD

@Blackpill_RAW raczej wygląda, jakby nikogo nie gnębił, bo był zbyt zajęty umawianiem się na powiększanie ust, poza tym brzydzi się kontaktami z plebem. Tak czy inaczej, uciekałabym sprintem, jakby chciał do mnie zagadać, aczkolwiek na szczęście nie grozi mi coś takiego, jestem zbyt dużym "brudasem", żeby wzbudzać zainteresowanie taki laleczek xD
@Blackpill_RAW: To weź trójkę, ale zaznacz że jest to Polak z pochodzenia który dzięki znajomościom ojca z Dzierżyńskim, Mienżyńskim i Kosiorem (swego czasy wpływowe komuchy polskiego pochodzenia) miał możliwości zrobienia na starcie wielkiej kariery w partii... Wbrew temu co tu niektórzy piszą polskie korzenie nie uniemożliwiają bycia Chadem (vide choćby Chico Lachowski)