Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gorzkie żale z korporacji - jestem menadżerem zespołu developerów, w sumie 10 facetów było do końca ubiegłego roku plus ja. Chłopaki czasem narzekali, że brakuje jakiejś laski, żeby oko zawiesić. Trafiła się okazja, zespół się powiększał to wzięliśmy dwie laski z innego działu (call center), które jakoś tam rokowały, chłopaki sobie plan szkoleń wręcz z rąk wyrywali. Pół roku szkoleń i rozkładania roboty 12 osób na 9 (bo jeden szkolił) poszło w tym tygodniu psu w dupę, bo jedna i druga laska rzuciły mi ciążowe zwolnienia od lekarzy, zapowiedziały że nie wrócą do końca macierzyńskiego (ta, wrócą. Ni #!$%@? nie do mojego zespołu). Chłopaki #!$%@?, wiadomo, bo ani pomocy ani widoku. A potem płacze, że kobiety są gorzej w pracy traktowane, że gorzej zarabiają (laski pół roku dostawały pensję juniora). W sumie to tak patrzę z boku i mi szkoda spermiarzy zespołowych, ale niech się uczą na takim przykładzie, a nie na swoim życiu prywatnym.

(Zespół oczywiście zapowiedział, że żadnej więcej laski)

#korposwiat #pracbaza #logikarozowychpaskow #bekazfeministek #gorzkiezale #zalesie #mizoginia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efb935b15d9fcf7250f0028
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 48
@AnonimoweMirkoWyznania: A to jest jakiś limit? Po pół roku nie można bo za szybko, a po pięciu tez nie bo juz niezbędna? Niestety Ciebie też ktoś urodził, i zapewne skorzystał z macierzyńskiego. Tak to już jest, że w ciąży może być tylko kobieta i jest to dla organizmu ogromne obciążenie. Przełknij to i nie płacz, bo Twoja zona zrobi dokładnie to samo w przyszłości, co Twoja matka z kolei zrobiła w
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tam jakbym miała iść na macierzyński nie wyobrażam sobie
To jest jakby wyrwanie 2 lat z życia zawodowego i jeszcze ktoś mi zajmie posadkę załóżmy

Dlatego wpadłam na pomysł ze wynajmie surogatkę i ona mi dzieciara urodzi z moimi genami i ojca (o ile wgl znajdę xD)
Wynajmę opiekunkę i będzie się nim zajmować do 7 roku życia
Wtedy dostanę dziecko które nie bd płakać i #!$%@? wszytkiego
Wtedy