Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gorzkie żale z korporacji - jestem menadżerem zespołu developerów, w sumie 10 facetów było do końca ubiegłego roku plus ja. Chłopaki czasem narzekali, że brakuje jakiejś laski, żeby oko zawiesić. Trafiła się okazja, zespół się powiększał to wzięliśmy dwie laski z innego działu (call center), które jakoś tam rokowały, chłopaki sobie plan szkoleń wręcz z rąk wyrywali. Pół roku szkoleń i rozkładania roboty 12 osób na 9 (bo jeden szkolił) poszło w tym tygodniu psu w dupę, bo jedna i druga laska rzuciły mi ciążowe zwolnienia od lekarzy, zapowiedziały że nie wrócą do końca macierzyńskiego (ta, wrócą. Ni c---a nie do mojego zespołu). Chłopaki w-------i, wiadomo, bo ani pomocy ani widoku. A potem płacze, że kobiety są gorzej w pracy traktowane, że gorzej zarabiają (laski pół roku dostawały pensję juniora). W sumie to tak patrzę z boku i mi szkoda spermiarzy zespołowych, ale niech się uczą na takim przykładzie, a nie na swoim życiu prywatnym.

(Zespół oczywiście zapowiedział, że żadnej więcej laski)

#korposwiat #pracbaza #logikarozowychpaskow #bekazfeministek #gorzkiezale #zalesie #mizoginia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efb935b15d9fcf7250f0028
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZdrowyMirek: Zatrudniliście jakieś d--y tylko ze względu na płeć i wygląd, nawet mi was nie żal ;)
Laski też dobre, jeżeli zależy im na pracy i rozwoju zawodowym to przynajmniej do porodu mogłyby pracować normalnie albo zdalnie i dać firmie czas na znalezienie zastępstwa czy zaplanowanie projektów.

Po urodzeniu z szybkim powrotem do pracy już jest ciężko, bo jak w katowniach służb bezpieczeństwa - pobudka co 2-3 godziny i nie prześpisz przez parę miesięcy ani jednej całej nocy, a w dzień każdą wolną chwilę jak dziecko śpi też odsypiasz. Ciężko w takich warunkach o jakąkolwiek pracę umysłową, która wymaga skupienia. No niestety tego się nie przeskoczy.

Ale jak jest się dobrym pracownikiem (czyli w tym przypadku na przykład nie leci się w kulki z walnięciem L4 od razu jak się dowie że jest się w ciąży), to z drugiej strony nie wyobrażam sobie żeby firma widziała jakiś wielki problem w pół roku macierzyńskiego. Szanujmy się nawzajem. Firma przyjazna dla pracownika to nie tylko multisport i owocowe środy, ale także zrozumienie, że jej pracownicy mają swoje życie poza pracą. Oprócz ciąży może to być przecież jakiś wypadek, złamana ręka, noga, ciężka choroba, konieczność opieki nad bliską osobą - co wtedy - firma też się obraża na pracownika że śmie przez parę miesięcy nie przychodzić do pracy i nie przyjmie go z powrotem? Znam przypadek, że firma udzieliła bezpłatnego dwumiesięcznego urlopu bo ktoś miał taką wewnętrzną potrzebę zrobić sobie przerwę i pojeździć po Ameryce
  • Odpowiedz
AnalnyWarchlak: Już sobie wyobrażam atmosferę pracy gdzie jest masa spermiarzy na dwie laski. Pewnie jako menedżer uważasz, że wszystko jest zajebiście bo tacy są menedżerowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie widzą pewnych rzeczy, które trują zespoły a potem na spotkaniach jest płacz - czemu ludzie uciekają???!!!1

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestes menagerem spermiarzy a nie developerow.
-> Zatrudniaj laski do siebie do dzialu tylko dlatego bo "oh ah bym rucha s----a ruchanie s-x 69"
-> Laski ktore zatrudniles o----------a jakies flipy
-> C-------y.jpg
Ja p------e co za dzban.
Swoja droga zajebisty z ciebie menager skoro jestes w stanie zatrudnic do swojego zespolu dziewczyny tylko dlatego bo sa ladne XD
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: a, sorry! Czyli ona na L4 nie poszła, tylko po prostu się na pół etatu przeniosła, byle się w domu nie nudzić? Teraz rozumiem. Każdy by tak zrobił. Po co dostać 100% wypłaty, jak można 50% i się nie nudzić! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz