Wpis z mikrobloga

@darkdancerr: Zgłoszone. Policja oficjalnie odpowiedziała, że zajęła się sprawą. ps. Nigdy tego nie robiłem, ale pierwszy raz widziałem taką sytuację, żeby zająć dwa miejsca i to niekoniecznie przeznaczone dla tej osoby. I to jeszcze w taki sposób.
To na #!$%@? takie drogie kupujesz?

Myslisz ze lakierowanie passata z pensji janusza jest mniej bolesne niz lakierowanie lambo z pensji kulczykowskiej? Jak zarabiasz gruby hajs to stac Cie na lakierowanie drogiego auta jak zarabiasz wielkie G to stac Cie na lakierowania 15letniego kombi. Jakos janusze nie parkuja w dziwny sposob pomimo tego ze przy wyplacie 3k koniecznosc lakierowania jakiegokolwiek auta zaboli ale milioner nagle sie sie sra ze musi wydac 20k
@kol: na tych miejscach nikt nigdy nie parkuje, więc w sumie nie widzę problemu.
Miejsca dla niepełnosprawnych zajmują łącznie kosmiczną ilość przestrzeni, a jak tam ktoś stanie, to niemal zawsze na nielegalu ¯\_(ツ)_/¯
@impulse_101: a moim zdaniem to każdy powinien mieć odpowiednio dobrany samochód do posiadanego budżetu tak żeby nie bolała go nagła konieczność naprawy, kokosów nie zarabiam, mam gruza, części eksploatacyjne kosztują grosze a jak zepsuje się coś poważnego to sobie kupie kolejnego gruza, i mam w dupie czy ktoś mi go zarysuje xD

u nas panuje #!$%@? kult samochodu i przeciętni kowalscy patrzą na swoje nudne passaty i astry w najtańszych kolorach
@kol: obroncy tego dzbana chyba maja nadzieje, ze ten w zamian za ich bohaterska obrone w internecie na nich kiedys chociaz splunie xD

a jak jeszcze wpisalem w google image te blachy to widac kolejne zdjecie gdzie krolewiczowi sie nie chcialo wyprostowac, albo stoi sobie na powierzchni wylaczonej z ruchu. to pewnie tez bylo spowodowane troska o stan lakieru auta xD
@kol: przecież już na pierwszy rzut oka widać, że kierowca cierpi na najgroźniejszą chorobę: samochodowe #!$%@? umysłowe polskich kierowców, więc to parkowanie jest zasadne.
@OSTROZNIE

@impulse_101: Durga sprawa ze zauważ, większość januszy jeździ podrapanymi, zardzewiałym autami bo ich nie obchodzi stan auta lub nie stać na lakierowanie, wiec powonni jeździć konno według Twojej logiki xD dlatego tez parkują właśnie w dziwny sposób nie zwracając na innych uwagi bo maja w dupie swoje auto, a tym bardziej kogoś.


Nie mierz wszystkich swoją miarą. Sam aktualnie bujam się autem które nie wygląda najlepiej (delikatnie mówiąc). Zardzewiałe, podrapane
@impulse_101: tu nie chodzi o wartość samochodu tylko o poszanowanie cudzej własności. A w bolzce dalej jest przekonanie ze jak ktoś ma kasę to ukradł i jeb mu w drzwi niech ma złodziej jeden... na biednego nie trafiło i podobne przysłowia