Wpis z mikrobloga

@kol: uu no to ma typ przesrane tera. Pozdrowienia na wykopie, na bank zmieni swoje zachowanie bo przecież wyraźnie widać że obchodzi go opinia społeczeństwa
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 9
@Poldek0000 Na szybie nie było identyfikatora.
Sklep zaczął też szukać właściciela pojazdu.
Ps. Nawet jakby był identyfikator to jednak nie na dwóch miejscach:)
  • Odpowiedz
  • 23
@musq: Jakbym miał tak drogie auto, to bym parkował jak najdalej od wejścia. Z tego samego powodu o którym wspominasz w swoim wpisie.
  • Odpowiedz
  • 18
@kol wiem, że ten ktoś zachował się jak największy dupek, jednak ja trochę rozumiem zachowanie tego kierowcy. Jak widzę jak niektórzy wysiadają ze swoich samochodów, obijając drzwi innych aut to się pojawia we mnie jeden, wielki nerw. Niestety i mnie to kiedyś spotkało parę razy. Od kiedy mam nowe auto, wykupiłem miejsce na oddzielnym parkingu gdzie jak ktoś mi o uje auto, będę wiedział kto to zrobił. Jeśli chodzi o sklepy,
  • Odpowiedz
Trochę go rozumiem sam mam auto stosunkowo drogie auto


@musq: To na #!$%@? takie drogie kupujesz?
Myslisz ze lakierowanie passata z pensji janusza jest mniej bolesne niz lakierowanie lambo z pensji kulczykowskiej? Jak zarabiasz gruby hajs to stac Cie na lakierowanie drogiego auta jak zarabiasz wielkie G to stac Cie na lakierowania 15letniego kombi. Jakos janusze nie parkuja w dziwny sposob pomimo tego ze przy wyplacie 3k koniecznosc lakierowania jakiegokolwiek
  • Odpowiedz
  • 3
@TakiTaki: Ja z podobnego powodu też nie parkuje między samochodami a raczej dalej. I dziś znakomita część parkingu była wolna. Część była też zalana, ale ta bliżej sklepu. Nie było problemu z parkowaniem.
  • Odpowiedz
@musq: a pomyślałeś, że tu nie chodzi o mandat tylko o przyzwoitość i komuś to miejsce dla niepełnosprawnych może być potrzebne? Przestrzeganie przepisów tylko ze względu na strach przed mandatem jest obrzydliwe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
Trochę go rozumiem sam mam auto stosunkowo drogie auto


@musq: To na #!$%@? takie drogie kupujesz?

Myslisz ze lakierowanie passata z pensji janusza jest mniej bolesne niz lakierowanie lambo z pensji kulczykowskiej? Jak zarabiasz gruby hajs to stac Cie na lakierowanie drogiego auta jak zarabiasz wielkie G to stac Cie na lakierowania 15letniego kombi. Jakos janusze nie parkuja w dziwny sposob pomimo tego ze przy wyplacie 3k koniecznosc lakierowania jakiegokolwiek
  • Odpowiedz
@impulse_101: Skoro kupił auto to go stać, na jazdę, na wymianę części, które się zużywają, na paliwo itd ale No nie przesadzaj ze kupując auto będę liczył czy mnie stać na lakierowanie bo patologia nie umie zachować się na parkingu xD

Durga sprawa ze zauważ, większość januszy jeździ podrapanymi, zardzewiałym autami bo ich nie obchodzi stan auta lub nie stać na lakierowanie, wiec powonni jeździć konno według Twojej logiki xD
  • Odpowiedz