Wpis z mikrobloga

@wonsztibijski: mam taki film jak pewna osoba wysiadając #!$%@?ła w drzwi mojego auta - parking galerii handlowej. Zgłoszone na policje i umorzone z powodu niemożliwości wykrycia sprawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kol: wiesz o co chodzi? Sam jeżdżę drogim autem. Znacznie tańszym niż to lambo, ale nadal w cenie mieszkania w Wawie i za każdym razem jak je myje to znajduje nową wgniotkę albo obcierkę. Ludzie mają w dupie cudzą własność.
@musq: Bardzo się z tym zgadzam mam stosunkowo dosyć drogie auto i nie mówię o milionach tylko przekraczające cenę mieszkania dwupokojowego może oraz trochę się wyróżniające na tle motoryzacji i strasznie spotykam się z obelgami, że co ja sobie nie myślę mając taki samochód, żebym #!$%@?ł z tym samochodem, bo zajmuję miejsce na parkingu albo liczne otarcia, zarysowania i najgorsze jest w tym, że boję się jeździć nim gdzieś na zakupy,
@bumbp sranie nie pozdzeganie, ten temat to festiwal #!$%@?, polowa wykopkow pozwolilaby wjechac tym autem nawet do srodka byle uniknac zarysowania. Prawda jest taka, ze jakby stanal na dwoch miejscach na koncu parkingu tam gdzie zawsze jest puste to by sie nic nie stalo. Nie jestem absolutnie za niszczeniem cudzej wlasnosci, niech tylko gra bedzie na takich samych regulach dla kazdego. Zglosic to mozesz barana kierowce bo ja nic oprocz napisania glupiego
@kol: Im droższe auto tym większy buc. A babek w SUV-ach nie warto wpuszczać w ogóle do ruchu jak wyjeżdżają z podporządkowanych. Wczoraj pozwoliłem takiej jednej to zero podzięki, mrugnięcia machnięcia, whatever. Prawie jechałem pod sam swój dom za nią. 30 km/h. Nie sygnalizowała żadnego manewru skrętu czy zjazdu z ronda, a przy uchu telefon i jedną ręką grzebała w torebce.
Myslisz ze lakierowanie passata z pensji janusza jest mniej bolesne niz lakierowanie lambo z pensji kulczykowskiej?


@impulse_101: myślę, że każdy dba o swoje. I że utrata wartości lambo jest stosunkowo znacznie wieksza niż passka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edgar_k: jesteś debilem. Nie chodzi o to co masz, ani o to co ktoś ma. Chodzi i to, że jak ktoś ma Lamborghini albo Lanosa inny ma szanować jego własność tak samo.