Wpis z mikrobloga

obicia to normalne rzeczy, raz ktoś nie zobaczył, że byłem w aucie i otwierając swoje drzwi #!$%@?ł tak, że mi auto się zatrzęsło. Poszanowanie cudzej własności w Polsce? Zapomnij, jeszcze specjalnie mocniej #!$%@? bo na pewno złodziej i mu się należy.


@musq: gdzie Ty jeździsz że non stop cie obijają? Sam jeżdżę od 8 lat, zarówno po pipidówach, jak i po największych miastach, własnym 10 letnim, ale czasem i nowymi samochodami
#!$%@? miejsce dla niepełnosprawnych i jeszcze zajęte 2 jednocześnie a wykopki tłumaczą zachowanie właściciela lambo że nooo on źle nie postąpił przecież martwi się o swoje auto, a co to #!$%@? kogoś interesuje xD nasra wam na buty to też będziecie tłumaczyć sobie że on może bo ma drogie auto? XD Co za mentalność, są zasady które obowiązują wszystkich, jeszcze mu #!$%@? dywan podłożyć pod auto jak pójdzie
@impulse_101: widać, że nie znasz realiów. Przy takich samochodach ubezpieczalnie robią wszystko żeby nie wypłacić kasy.

Kolega od 3l buja się z uszkodzonym lewym tylnym nadkolem i drzwiami w Maserati GranTurismo jak wjechała w niego baba na rondzie. Ubezpieczyciel ciągle się odwołuje i albo zaniża odszkodowanie (do zaplaty 80k, wyceny daje na 10) albo zaprzecza sam sobie i próbuje udowadniać, że auto było uszkodzone przed wypadkiem ;) #!$%@? z tym, że
@kol: Zgodnie z kodeksem drogowym to nie są miejsca dla niepełnosprawnych, bo są nieprawidłowo oznakowane (brak oznakowania pionowego, a poziome też nie jestem do końca pewien, czy jest prawidłowe takie małe).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stitch: a #!$%@? nas, społeczeństwo obchodzi jak #!$%@? jest jego ubezpieczyciel?
Niektórzy użytkownicy to chyba myślą, że za tą wyrozumiałość w komentarzach to im pozwoli fotkę sobie zrobić, a za lodzika nawet karnąć. #!$%@? szczury.