Wpis z mikrobloga

@bigota: Z tego co na szybko policzyłem wychodzi mi, że w 2015 wzięli średnie zarobki w gospodarce narodowej, a w 2020 średnią z sektora przedsiębiorstw. Ale z tym 2020 to w sumie może być różnie, bo nie wiadomo z którego dokładnie okresu te dane.
  • Odpowiedz
@wyk0pek95 wyobraź sobie Amerykanów którzy 50 lat temu mieli gotówkę w skarpecie, ile ona jest warta?
Brawo, odkryłeś że pieniądz papierowy traci na wartości i potrzebne są inwestycje w nieruchomości, surowce, sztukę, kolekcje czegoś, itd.
  • Odpowiedz
@kierowcaautobusuofficial: żeby nie było seksistowsko :D WIdzę, że PiS też próbuje się podlizać feministkom :D:D

Natomiast BTW. W 2013r moim marzeniem było zarabiać 2k na rękę bo to już było dobrze, teraz nie wyobrażam sobie aby chcieć zarabiać mniej niż 3k na rękę, bo to na nic nie wystarcza
  • Odpowiedz
O #!$%@? złoty...
Propaganda nawet kreuje kobiety jako żywicielki rodzin, które zarabiają więcej od mężczyzn.
Ja #!$%@?, zgroza co tu się odjebuje.
Oni nas wykończą jeśli nie powstanie jakiś silny męski ruch społeczny lub polityczny.
  • Odpowiedz
1346cheesow - 2015 - 4038zl

1515cheesow - 2020 - 6818zl


a roznica pomiedzy kwota wynosi 32%

a cheesow ilosc zwiekszyla sie o 12%


@
  • Odpowiedz
  • 0
@kierowcaautobusuofficial faktycznie cheesburger w 2015 podrozal do 4 zł dopiero w grudniu, w styczniu na poczafku 2015 bylo to 3,5zł

Ale nie pownienes liczyc od kwoty brutto tylko netto, bo to jest kwota za ktora mozesz kupic cheesburgersy
  • Odpowiedz