Wpis z mikrobloga

@bigota: średnie płace które podbijaja wielkie miasta i korpo które miały mocną ekspansję. Gdyby nie złodziejskie zamrożenie progów podatkowych czy kwoty wolnej to by ten rząd już dawno zbankrutował. Żeruje na ludziach którzy ciężko pracują zamiast wyciagac ręce. To prosperity może krótko potrwac, bo już powoli wychodzi na to że lepiej pracować w Czechach czy nawet Rumunii i tam pewnie sporo firm sie przeniesie. Duża kwota wolna, niższe podatki i koszty
@bigota: Co to za lewadztwo że kobita więcej zarabia. Powinna czekać na Pana i Władcę gotując obiadek i czekać na emeryturę od Państwa za odchowanie 4 dzieci. A nie jakaś pfu, kariera zawodowa.
@Vigonath sprytna erystyka, sam szopenchauer by się nie powstydzil. Nie będę uczestniczył w takiej wymianie zdań.
Dla mnie co jak widać nie każdy musi się zgadzać polityka ujemnych stóp czy skrajnie niskich jak te w Polsce jest pomimo początkowych obaw świata finansów dobrym rozwiązaniem które się sprawdza.
Masz prawo uważać inaczej, historia pokaze kto miał rację.
Pass.
2015: zona mnie #!$%@?
2020: żona już mnie tak nie #!$%@?

2015: rucham psa
2020: rucham psa jak sra

2015: polskie wartości są wazne
2020: polskie wartości są bardzo wazne

Kurde, to się samo pisze xd
@SpokojnaWodaWsciekleFale: Ileż tu błędów rozumieniowych. Mówienie, że polityka skrajnie niskich stóp procentowych się nagle sprawdza jest po prostu manipulacją, bo nigdy nie doprowadzano do tego na taką skalę i nikt nie wie jakie będą rezultaty.

Natomiast dużym błędem jest mówienie o jakichkolwiek opiniach. Aktualnie w Polsce, silnie negatywne stopy procentowe muszą prowadzić do utraty wartości nabywczej oszczędności. Nie jest to żadna kwestia interpretacji, bo wynika to z matematyki. Nie ma żadnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpokojnaWodaWsciekleFale: spoiler widziałam, ale nie sądzisz, że ludzie są downami sądząc, że ktoś kto w 2015 roku zarabiał średnia krajową na pewno dostawał podwyżki wraz ze wzrostem płacy minimalnej? XD ludzie zazwyczaj zarabiający więcej, niż minimalna, co roku mają taką samą kwotę wypłaty, to tylko tym niżej się coś zwiększa xD
@SpokojnaWodaWsciekleFale: generalnie to co mówisz to prawda, ale umówmy się, że w PiS trzeba bić nie za to, bo akurat ich gospodarcze wyczyny jestem w stanie im wybaczyć i widzę realną poprawę w niektórych rodzinach, ale umowmy się, że sposób zarządzania państwem i instytucjami to żart