Wpis z mikrobloga

Mój sąsiad ciągle jara maryche i mi jedzie tym w mieszkaniu. Zwracałem już mu uwagę ale on twierdzi że może bo jest na swoim balkonie. Powiedziałem mu że zadzwonię na policje jak jeszcze raz to poczuje to powiedział abym "spier.."
Teraz właśnie czuje że już jara więc wykręcać numer czy sobie darować?
#narkotykizawszespoko #mieszkanie #sasiedzi #niebieskiepaski
  • 79
piszą dzwon .. a zakładałeś ze gość może palić legalnie ?
może dostał receptę i pali .. ??
zadzwonisz w takim przypadku i zrobisz z siebie cymbała ... chociaż sąsiad tez zjeb skoro nie szanuje Twojej prośby ...
pozostaje dzwonić i ryzykować ze w przypadku recepty Cie wyśmieją ... wtedy pozostanie sranie na wycieraczkę
@Hissis: Ja jestem za dzwonieniem na bagiety. Osobiście na nowym mieszkaniu jestem od wprowadzenia się prześladowany przez sąsiadów z dołu na przykład za że czajnik elektryczny włączam po 22 i jest za głośno. Przez pięć lat policja nie wystawiła mi mandatu ale muszą przyjeżdżać bo są takie gowno zgłoszenia. Jak z ludźmi nie można się dogadać to od tego jest policja i sąd.
Bardzo podobne sytuację się zdążają w zabudowie bliźniaczej
@Hissis: A wiesz że cię może spółdzielnia wywalić z chaty za zakłócanie miru domowego w bloku? Jak nie otworzysz to bagiety założą ze mieszka tam jakaś patola.
Żyjemy w kraju z dykty. Grupa powalonych sąsiadów jak się uprze to może Ci narobić bardzo dużo problemów. Nawet jeśli kupiłeś mieszkanie za uczciwie zrobione pieniądze i nie robisz libacji na chacie.
@Yurakamisa: Wyślij jakiegoś swojego ziomka do niego . Niech zapuka do niego na kwadrat i powie, że słyszał, że handluje ziołem i on chciałby kupić. Typ się obsra że ty rzeczywiście zadzwoniłeś na psy, a twój ziomek to tajniak.
@majkkali

wzywanie policji, bo ktoś pali zielsko w 2020 roku xD


Nie dla tego że pali zielsko tylko dla tego że dymi jakimś śmierdzącym gównem komuś do mieszkania. Jeżeli przy okazji jest to coś za co policja się czepnie to tylko i wyłącznie problem bezmózga który to robi. Ludzie których sąsiedzi jarają fajki nie mają tyle farta co op i muszą z tym żyć.
Poczekaj aż będzie spizgany i zanieś jemu gołębia. Powiedz, ze to gołąb pokoju i musi go w nim trzymać. Ryj mu beret za każdym razem jak się spali.


@Brylant: Chyba sie za duzo filmow naogladales i nigdy nie paliles XD

@Yurakamisa: A moglby sobie spalic blanta w domu i tak dlugo nie smierdzi, to po co, lepiej sie wystawiac na przypal palac na balkonie.
@Yurakamisa: kup mu Vapo. A tak serio to jak by palil papierosy ktore duzo bardziej smierdza to tez bys dzwonil po policje? takie sa uroki zycia w bloku, ze ktos moze wyjsc na balkon i puscic smierdzacego baka lub zapalic peta. najprostrze rozwiazanie to zamknac okno na 10min, ale nie no po co, lepiej plakac na wykopie i dzwonic po policje. Zreszta rownie dobrze moze palic ziolo CBD ktore jest legalne