Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 263
Do ludzi co są za Trzaskowskim. Czy po debacie dalej uważanie że Wasz glos jest tego warty? Z doświadczenia wiemy że PO i PiS to jedno zło. Dlatego w pierwszej turze, uważam że warto spróbować zagłosować na kogoś innego. Na debacie było kilka innych kandydatów którzy cokolwiek więcej mają w głowach. Zatrzymajmy tą pętlę PiS -> PO, PO -> PiS. Czas na kogoś nowego inaczej nigdy nie wyjdziemy z tego gówna jaką jest obecna "klasa polityczna".

Poprostu sie zastanówcie, przemyślcie to.

#debata
  • 53
@masalasa: przecież ludzie nie głosują za kandydatem tylko za partia (w większości). Choć dziwi mnie nagły skok kandydata KO po zmianie zawodnika. Kidawa musiała być wyjątkowo beznadziejna, albo te sondaże są z czapy. W drugiej turze będzie Duda z Trzaskowskim, tak jak PiS i KO mają największe poparcie. A każdy mądry w sztabie tych dwóch wie, że aby wygrać to należy nie skupić się na odebraniu głosów Dudzie czy Trzaskowskiemu, ale
@masalasa: No i w jaki to niby sposób debata miała mnie przekonać przeciwko Trzaskowskiemu? Co takiego powiedział, co go niby skreśla? Za każdym razem to samo #!$%@? o POPiS przez ludzi głosujących na kogoś z innej partii a będąc centroliberałem nie mam innej alternatywy w Polsce.