Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 263
Do ludzi co są za Trzaskowskim. Czy po debacie dalej uważanie że Wasz glos jest tego warty? Z doświadczenia wiemy że PO i PiS to jedno zło. Dlatego w pierwszej turze, uważam że warto spróbować zagłosować na kogoś innego. Na debacie było kilka innych kandydatów którzy cokolwiek więcej mają w głowach. Zatrzymajmy tą pętlę PiS -> PO, PO -> PiS. Czas na kogoś nowego inaczej nigdy nie wyjdziemy z tego gówna jaką jest obecna "klasa polityczna".

Poprostu sie zastanówcie, przemyślcie to.

#debata
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Herubin: i ty w to wierzysz? Jak masz koszty projektu wylistowae w szczegółach to udostępnij. (Tylko nie pisz tego na szybko na kolanie)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: jak ktoś raz zrobił przekręt to zrobi to drugi raz. Tak samo jak PiS raz złamał konstytucje w 2013r to nie miał problemu jej złamać w kolejnych latach. PO sprzedało jedną spółkę państwa to nie hamował się sprzedawać kolejne. Myślisz że jak PO wróci do władzy to będzie inaczej? (Jeśli tak to to jest prawdziwy idiotyzm)
  • Odpowiedz
@masalasa: PO to nie jest jedna osoba. Jak napisałem- przy takim myśleniu to każda partia będzie "najgorsza". A w ogóle to co jest złego w sprzedaży spółki państwowej? Z resztą co to w ogóle za logika, że jak sprzedali raz to sprzedadzą znowu xD A LOT, ulubiony argument pisowców nie wiedzieć czemu, jakoś uratowali.

Myślisz że jak PO wróci do władzy to będzie inaczej?


@masalasa: Nie, myślę że
  • Odpowiedz
@masalasa: 5 min Google i lemingu znalazłem. Jak ja gardzę taką lemingozą i łykanie z połykiem każdego oszczerczego fejka bez sprawdzania czegokolwiek...

Stołeczny ratusz podaje, że koszt całego przedsięwzięcia wyniósł 920 tysięcy złotych. - Jednak 70 proc. tej kwoty przeznaczyliśmy na przedmioty, które pozostaną w majątku miasta - zapewniał wiceprezydent stolicy Michał Olszewski i dodaje że zieleń czy meble, które pojawiły się na placu Bankowym, staną później w różnych miejscach.

Jak ustaliła "Gazeta Stołeczna" do przedszkoli i parków trafić mają drzewa i krzewy o wartości 258 tysięcy złotych. Z kolei meble zakupione za prawie 387 tysięcy złotych po zamknięciu strefy relaksu zostaną użyte w innych lokalizacjach stolicy. Jak podaje "Stołeczna", to między innymi: "70 stolików kawiarnianych i 140 krzesełek, 34 ławki z litego drewna wkomponowane w zieleń, 18 podestów, 18 stołów 8-osobowych czy 20 leżaków". A poza tym mobilna czytelnia i konstrukcja z mgiełką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Herubin: no i powiedz mi co to są za sumy xD sry ale byłem akurat na tej "strefie relaksu" Kilka razy o zawsze doliczałem się tych hajsów w szczegółach. rośliny za 250k? Widziałeś te rośliny chociaż na zdjęciach, myślisz że są tyle warte czy połowa ich ceny to woda na podlewanie xD ? A Meble z litego drewna za 350k, gdzie teraz stoją? Za tą sumę z tego co liczę
masalasa - @Herubin: no i powiedz mi co to są za sumy xD sry ale byłem akurat na tej ...

źródło: comment_1592515955NBsUzEvmYM3h6jwkGKv95B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: a np to że teraz płacisz za cukier nie 1zł a trochę więcej, nie martw się rolnicy to pamietają ;) ty nie musisz bo wolisz kupować z zachodu za euro
  • Odpowiedz
@masalasa: o boże xD 2020 rok a ludzie dalej powtarzają mit o cukrowniach xD
W ogóle oczekiwanie, że ceny będą stałe xD Zauważyłeś, że wszystko podrożało? To się nazywa inflacja i jest to normalne zjawisko. Sprawdź sobie ile można kiedyś było za dolara kupić w USA :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: oczywiście to się zgadza, co nie zmienia faktu że rolnicy musieli zmienić typ uprawy rolnej na c-------ą - mniej opłacaną, bardziej zajmującą czas.
  • Odpowiedz