Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 263
Do ludzi co są za Trzaskowskim. Czy po debacie dalej uważanie że Wasz glos jest tego warty? Z doświadczenia wiemy że PO i PiS to jedno zło. Dlatego w pierwszej turze, uważam że warto spróbować zagłosować na kogoś innego. Na debacie było kilka innych kandydatów którzy cokolwiek więcej mają w głowach. Zatrzymajmy tą pętlę PiS -> PO, PO -> PiS. Czas na kogoś nowego inaczej nigdy nie wyjdziemy z tego gówna jaką jest obecna "klasa polityczna".

Poprostu sie zastanówcie, przemyślcie to.

#debata
  • 53
  • Odpowiedz
@pwone: a propos skoku kandydata KO, w czasie kandydowania Błońskiej po prostu sporo jej wyborców nie chciało głosować w lokalach, a nie było mowy o wyborach korespondencyjnych
  • Odpowiedz
@masalasa: realia są takie, że do II tury może awansować Hołownia albo Trzaskowski. Trzaskowski wydaje się być lepszym kandydatem, z doświadczeniem politycznym i znajomością zarządzania dużymi strukturami.

Nikt inny nie ma szans się dostać do II tury. Wyniki sondaży to nie jest żydowski spisek.
  • Odpowiedz
@Mr_Frodo: ja zaryzykuję na Hołownię. Trzaskowskiego na pewno nie poprę w II turze. Nigdy nie głosowałem na POKO, na Bule Komorowskie, na Tusków i innych, więc i teraz nie oddam na niego głosu w imię mniejszego zła. Niech lud sam wybierze pomiędzy PIS i PO. Ja ręki nie przyłożę.
  • Odpowiedz
@masalasa: Wybory prezydenckie są oparte (w przeciwieństwie do parlamentarnych) na bardzo prostym systemie liczenia głosów - głos oddajemy bezpośrednio na kandydata i tym samym pomniejszamy wynik pozostałych. NIE MA GŁOSÓW STRACONYCH.
W wyborach parlamentarnych gdy oddamy głos na partię nie przekraczającą progu wyborczego, w zasadzie wspieramy tę z najwyższym wynikiem. Wtedy faktycznie, można zastanawiać się nad zasadnością naszego głosu. W prezydenckich tak nie ma.
Dlatego głosujcie na tego, na którego
  • Odpowiedz
@masalasa: ale tak na serio to kto mógłby być innym kandydatem? Kamysz to w sumie też jest z otoczenia POPiS, żeby poprzeć Bosaka to trzeba mieć skrajnie konserwatywne poglądy plus wiarę, że będzie miał jaja, a nie po prostu pis włoży nowy wkład do długopisu, Hołownia to na dobrą sprawę nie wiadomo nawet kim jest i jakie ma zamiary (plus też tak trochę czuć od niego psychozę) no i Biedroń,
  • Odpowiedz
Dudeł jest przedstawicielem bezbeki konserwatywnej, a czaskowski bylejakizmu. Z dwojga czaskowski lepszy jako Centro socjalliberalizm zawsze lepszy niż gospodarczą Kato komuna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herubin: sry ale pytanie do rządu kiedy skończy się pandemia, mnie rozwaliła. Zresztą ten człowiek nie potrafi logicznie i z sensem odpowiedzieć na pytania. Dodatkowo nie odpuszczę mu 300 palet zbitych gwoździami za 700k
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: dla mnie jedna partia robiła ruchy poniżej pasa jak i druga. Jedna czasem mniej, druga bardziej. Patrzę na to zero-jedynkowo. Są razem do wygnania.A to wszystko przeciw nam obywatelom
  • Odpowiedz
dla mnie jedna partia robiła ruchy poniżej pasa jak i druga.


@masalasa: No to jest delikatnie mówiąc coś nie tak z tobą jak nie widzisz różnicy. Między Koreą Południową i Północną pewnie też byś nie widział, bo przecież w południowej zrobili coś niefajnego xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szybki_zuk: oczywiście że widzę różnice między tymi dwoma partiami, nie mniej jednak mam podejście zero-jedynkowe, inaczej rzecz biorąc albo coś jest białe albo czarne. Nie ma nic w połowie. Tak jak napisałem obie partie mają swoje za uszami i sam o tym doskonale wiesz. Ktoś uważa że partia A ma więcej za uszami niż partia B, a inna istota żyjąca w tym kraju może myśleć na odwrotu i ma do
  • Odpowiedz
@masalasa: No to widzę, że do czynienia mam z typowym lemingiem. Jakie 300 palet za 700k, gdy gruba większość ceny kosztów dotyczyła wydatków kulturalnych oraz sprzętu który będzie wykorzystywany także w przyszłości. Same palety to mniejszość kosztów i w żaden sposób nie odbiegały od ceny rynkowej.
  • Odpowiedz