Wpis z mikrobloga

@KawaJimmiego: tak właśnie. zdają sobie sprawę że dorosła córka robi na co ma ochotę i jako że swoim działaniem naprawdę nikogo nie krzywdzi, to w #!$%@? mają co na ten temat sądzi jakiś dziwny wujek Zenek, sąsiadka Bożena, albo jeszcze inny przypadkowiec z fejsbuka albo wykopu, tak trzeba żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pap123: No ale może one są skrępowane bez sensu? Presją społeczną, osądem, strachem przed złą reputacją? Porozmawiaj z nimi nad zaletami łatwego zarobku, bo skoro nie ma w tym nic złego, to marnują życie nie zajmując się tym! Żelazna logika, bądź konsekwentny.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: no ale właśnie mówię - niech same pomyślą i zdecydują, są dorosłe, mają mózgi, niech żyją jak uznają za stosowne, a nie jak im facet bez żadnego doświadczenia w tym temacie bedzie sugerował
  • Odpowiedz
@pap123: No przecież masz tutaj wypowiedź jaśnie pani, druga jakaś prostytutka w komentarzu o ile zrozumiałem i obie wymieniają zalety, a wad przynajmniej tej pierwszej nikt nie podał. No to możesz im zasugerować. Naturalnie, nie przesądzać, nie zmuszać, ale przedstawić opcję drogi, którą mogą podążać. Przy tylu zyskach niegodziwe jest utrzymywanie takiej możliwości w tajemnicy. Bądź ich Morfeuszem, uwolnij ich umysły, niech same wybiorą którą chcą tabletkę, ale tę tabletkę
  • Odpowiedz
Nie ma to jak wypinać dupe w internecie przed jakimś oblechem i udawać idiotkę (albo i nie udawać) twierdząc iż nie wie się co jest w tym złego, przecież nikogo tym nie krzywdzi. Krzywdzi mnóstwo osób: swoją rodzinę oraz żony i dzieci tych debili, którzy za kawalek gołej babskiej dupy czy cycka oddaliby ostatnie pieniądze. A z kolei ona za parę groszy zjadłaby własne gówno gdyby byl na to popyt. A za
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: no właśnie powtarzam że nie mogę sugerować ponieważ tak jak mówiłem nie mam w tym żadnego doswiadczenia a więc realnego pojęcia. i też powtarzam że nawet gdybym jakieś miał, to i tak wolałbym żeby się moim jednostkowym i być moze niemiarodajnym przypadkiem nie kierowaly, tylko same pomyślały i podjęły decyzję własną od początku do końca. tak ciężko to zrozumieć? xd
  • Odpowiedz
Jak ktoś szanuje rodzinę, wartości z nią związane to jest niewolnikiem rodziny?


@muzyczek: Boże co ten wykop, 10 razy usunę, zanim enter dodam.
O, dobrze, że sam rozróżniasz. Rodzina -> człowiek, ale wartości, to wartości. Tak, uważam, że ludzie co przestrzegaja wartości rodzinnych dla samego przestrzegania są ich niewolnikami.

Przykład: Ojciec nie biorący rozwodu, bo rodzina, bo ludzie, bo dzieci. Dając dzieciom, zły przykład relacji małżeńskich. Setki/dziesiątki tysięcy takich ludzi jest w polsce. To jest właśnie dokładnie to co ty robisz, czyli przestrzegasz wartości dla samego przestrzegania. Oceniasz innym przez pryzmat narzuconych
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: no jak, gdzieś pisałem ze robotę znam i polecam i #!$%@?ć tyranie na etacie? ani razu. za to z pięć razy że niech kazdy pracuje tak jak ma ochotę i #!$%@? innym do tego, no ale w sumie zauważylem już że nie dociera xd
  • Odpowiedz
Ulany szon wykorzystująca cipe do zarabiania na spermiarzach i nieudacznikach życiowych, poza pstrykaniem zdjęć odbytu, szpary czy jak to sama napisała szczaniem sobie po nogach zapewne nie posiada innym umiejętności życiowych, nic nowego
  • Odpowiedz