Wpis z mikrobloga

@legendarny_aleksy

no tak bo równość wobec prawa to nie prawo człowieka tylko postulat LPG xD co wam dają w tym PiSie to nawet ja nie wiem

wątpię żeby chodziło mu o "równość wobec prawa", raczej myślał o cywilizacji śmierci czyli aborcja, eutanazja, o homomałżeństwach i adopcji przez nich dzieci. O takich "prawach człowieka" zapewne myślał. Jeżeli PiS-owi uda się sprowadzić kampanię na temat Polska katolicka vs Polska LGBT to Polacy wybiorą swoją
@WaveCreator: pytanie jak ta nienawistna retorykę rozbroić.

Trzaskowski póki co idzie dobrze - bijąc w TVP.info a nie w kolejne teksty pisu.

Ale do czasu. Bo w obliczu takiego skoncentrowania nienawiści musi w końcu zabrać głos.

Moim zdaniem mógłby iść w kierunku.
"Niezwykle zasmuca mnie że PIS i Duda uznał że wybory można wybrać robic z Polaków pełnych nienawiści szowinistów".
I dalej - "głęboko wierzę ze niezależnie od różnic w poglądach
"Niezwykle zasmuca mnie że PIS i Duda uznał że wybory można wybrać robic z Polaków pełnych nienawiści szowinistów"

@graf_zero: To w TVP usłyszysz, że Trzaskowski określił Polaków jako - tu cytat - "pełnych nienawiści szowinistów". Moim zdaniem nigdy, przenigdy nie powinny padać zdania, w których jednocześnie pada słowo "Polacy" i jakieś zarzuty, bo to zawsze zostanie wykorzystane przez przeciwników.

Wolałbym żeby Trzaskowski skupił się na podkreślaniu tego jak tolerancyjni są Polacy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
@BezDobry: #!$%@? mnie taka retoryka, jakie przysposobienie do dewiacji? Nauka o seksualności człowieka odpowiednią dla wielu dziecka to dewiacja? Czy może wytłumaczenie dziecku które wyrasta w konserwatywnej rodzinie że istnieją różne orientacje seksualne?
To czy ktos uczęszcza na sexed czy nie nie zmieni jego orientacji. Wychowywałam się w rodzinie fundamentalistów religijnych, od zawsze byłam uczona że homoseksualizm to grzech i jakoś już w wieku 14 lat wiedziałam że jestem biseksualna... Także
@graf_zero

nie. Opozycja się NIE ODZYWAŁA. A tu jeden przed drugiego się przekrzykują. Brudziński walnął twitta. Zamiast sprawę wyciszyć albo zbagatelizować - PREZYDENT RP powtorsyl i podkręcił na swoim wiecu. Mimo że temat go nie dotyczył.

Tak jak już wspominałem wcześniej. Opozycja daje się rozgrywać. Zamiast zająć się rozliczaniem afer PiS to bawią się w LPG stawiając się na przegranej pozycji. PiS i Dudzie opłaca się grzać temat i będą to robić.
myślał o cywilizacji śmierci czyli aborcja, eutanazja, o homomałżeństwach i adopcji przez nich dzieci


@legendarny_aleksy: gdyby ktoś miał kiedyś wątpliwości, czy memetyka działa, a wirusy umysłu istnieją. Oto pod hasłem "cywilizacja śmierci" wrzucono do jednego wora kilka różnych problemów, których jedynym wspólnym mianownikiem jest to, że są niewygodne dla konserw:
Kobiety chcą prawa do ratowania swojego zdrowia i życia? Cywilizacja śmierci!
Ciężko i nieuleczalnie chorzy chcą prawa do godnego odejścia i
@legendarny_aleksy: Dla PiSu wszystko jest idiotyzmem jeżeli:

a) Prezes tego nie wymyślił
b) Pomysł jest dobry ale nie ich
c) Pomysł ma związek z kościołem bądź innym kolesiostwem, dogadanym z PiS
d) Nie zadowoli to starych babć i dziadków oglądając TVP o 19:30
e) Pomysł opozycji = atak na Polskę, bądź prawicę

Ogółem takiej sekty/ mafii nie widziałem. To jak PiS demontuje Polskę jest naprawdę godne podziwu, nie licząc się z
@kubson93: niechęć lub obawa przed zmianami jest tożsama z konserwatyzmem i, jako takie, wcale nie musi być czymś złym. Każdy ma przecież swoje indywidualne preferencje, których się może trzymać. Nikt nie będzie nakazywał przecież dokonywania aborcji, eutanazji, albo małżeństw homoseksualnych. Tu problemy są dwa: ludzie kierują się niewiedzą i uprzedzeniami, które dodatkowo zostały zagospodarowane politycznie do stworzenia sztucznego wroga. I te elementy wzajemnie się nakręcają.
@legendarny_aleksy: Według mnie ONZ-etowskie prawa człowieka to fijcyjny wymysł i jest stosowany jako aparat walki polityczne lub ideologicznej. Też bardzo wybiórczo są te prawa przestrzegane przez największe kraje, jak np. USA. No i trzeba pamiętać, że są różne generacje praw człowieka, a ostatnia jest jakimś utopijnym, lewackim żartem, którego nie da się zrealizować.

Jedynie I generacja praw człowieka jest w miarę rigczowa, przy czym NIE JEST przestrzegana w pełni w większości
@Indoktrynator: trudno się z tobą zgodzić biorąc pod uwagę EKPCz i późniejsze orzecznictwo Trybunału w Strasburgu. Nie ma państwa gdzie te prawa są przestrzegane w 100%, ale akurat zachód robi wszystko żeby zapewnić przestrzeganie praw podmiotowych w jak największym stopniu.