Wpis z mikrobloga

@legendarny_aleksy

no tak bo równość wobec prawa to nie prawo człowieka tylko postulat LPG xD co wam dają w tym PiSie to nawet ja nie wiem

wątpię żeby chodziło mu o "równość wobec prawa", raczej myślał o cywilizacji śmierci czyli aborcja, eutanazja, o homomałżeństwach i adopcji przez nich dzieci. O takich "prawach człowieka" zapewne myślał. Jeżeli PiS-owi uda się sprowadzić kampanię na temat Polska katolicka vs Polska LGBT to Polacy wybiorą swoją
@WaveCreator: pytanie jak ta nienawistna retorykę rozbroić.

Trzaskowski póki co idzie dobrze - bijąc w TVP.info a nie w kolejne teksty pisu.

Ale do czasu. Bo w obliczu takiego skoncentrowania nienawiści musi w końcu zabrać głos.

Moim zdaniem mógłby iść w kierunku.
"Niezwykle zasmuca mnie że PIS i Duda uznał że wybory można wybrać robic z Polaków pełnych nienawiści szowinistów".
I dalej - "głęboko wierzę ze niezależnie od różnic w poglądach
"Niezwykle zasmuca mnie że PIS i Duda uznał że wybory można wybrać robic z Polaków pełnych nienawiści szowinistów"

@graf_zero: To w TVP usłyszysz, że Trzaskowski określił Polaków jako - tu cytat - "pełnych nienawiści szowinistów". Moim zdaniem nigdy, przenigdy nie powinny padać zdania, w których jednocześnie pada słowo "Polacy" i jakieś zarzuty, bo to zawsze zostanie wykorzystane przez przeciwników.

Wolałbym żeby Trzaskowski skupił się na podkreślaniu tego jak tolerancyjni są Polacy,