Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
@BezDobry: #!$%@? mnie taka retoryka, jakie przysposobienie do dewiacji? Nauka o seksualności człowieka odpowiednią dla wielu dziecka to dewiacja? Czy może wytłumaczenie dziecku które wyrasta w konserwatywnej rodzinie że istnieją różne orientacje seksualne?
To czy ktos uczęszcza na sexed czy nie nie zmieni jego orientacji. Wychowywałam się w rodzinie fundamentalistów religijnych, od zawsze byłam uczona że homoseksualizm to grzech i jakoś już w wieku 14 lat wiedziałam że jestem biseksualna... Także
  • Odpowiedz
@graf_zero

nie. Opozycja się NIE ODZYWAŁA. A tu jeden przed drugiego się przekrzykują. Brudziński walnął twitta. Zamiast sprawę wyciszyć albo zbagatelizować - PREZYDENT RP powtorsyl i podkręcił na swoim wiecu. Mimo że temat go nie dotyczył.

Tak jak już wspominałem wcześniej. Opozycja daje się rozgrywać. Zamiast zająć się rozliczaniem afer PiS to bawią się w LPG stawiając się na przegranej pozycji. PiS i Dudzie opłaca się grzać temat i będą to robić.
  • Odpowiedz
@legendarny_aleksy: To świadczy tylko o ich głupocie, bo nawet nie mają podstawowej wiedzy na temat ustroju państwa oraz relacji międzynarodowych między państwami. Ci ludzie nie mają podstawowej wiedzy na temat kultury europejskiej, a ośmielają się mówić że stoją na jej straży.
  • Odpowiedz
myślał o cywilizacji śmierci czyli aborcja, eutanazja, o homomałżeństwach i adopcji przez nich dzieci


@legendarny_aleksy: gdyby ktoś miał kiedyś wątpliwości, czy memetyka działa, a wirusy umysłu istnieją. Oto pod hasłem "cywilizacja śmierci" wrzucono do jednego wora kilka różnych problemów, których jedynym wspólnym mianownikiem jest to, że są niewygodne dla konserw:
Kobiety chcą prawa do ratowania swojego zdrowia i życia? Cywilizacja śmierci!
Ciężko i nieuleczalnie chorzy chcą prawa do godnego odejścia i
  • Odpowiedz
@MostlyRenegade: Zapomniałeś dopisać że cywilizacją śmierci są też śledztwa w sprawie księży pedofilów. Tu raczej chodzi o to, że ci którzy wszystko nazywają cywilizacją śmierci mają przypadłość typową dla konserw - nie lubią/boją się zmian.
  • Odpowiedz
@legendarny_aleksy: Dla PiSu wszystko jest idiotyzmem jeżeli:

a) Prezes tego nie wymyślił
b) Pomysł jest dobry ale nie ich
c) Pomysł ma związek z kościołem bądź innym kolesiostwem, dogadanym z PiS
d) Nie zadowoli to starych babć i dziadków oglądając TVP o 19:30
e) Pomysł opozycji = atak na Polskę, bądź prawicę

Ogółem takiej sekty/ mafii nie widziałem. To jak PiS demontuje Polskę jest naprawdę godne podziwu, nie licząc się z
  • Odpowiedz