Wpis z mikrobloga

chyba że lubisz mieścić rzeczy w aucie


@Shatter: W sedno.

Coupe mają najładniejszą linię ale sprawdzają się w sytuacji posiadania dwóch samochodów – chyba, że jest się singlem, to co innego. Kombi jest po prostu najbardziej praktycznym nadwoziem (i powinno być kupowane jako podstawowe auto rodzinne), a w wielu nowych modelach prezencji nie brakuje.

Kombi + coupe to podstawa garażu (jeśli ktoś potrzebuje wysokiego zawieszenia to zamiast kombi bierze SUVa), a
@Atreyu: Ty serio porównałeś i30n do stingera? Jedno to małe gówno do szybkiego przyspieszania a drugi to sedan z automatyczną skrzynią w którym jazda jest tylko przyjemnością co dopełnia kształt najładniejszego nadwozia jakie tylko może pozwalającego nie wozić powietrza ze sobą
@dbcoop: ja planuje wyrwać coś co stoi na placu z 2019 maja dobre oferty w okolicy 100k. Jeszcze się waham za czymś bardziej rozsądnym ale jednak serducho mocniej bije za kijanka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzych0: IMO to auto ma perfekcyjny stosunek ceny do tego co oferuje plus łączy praktyczność z tą powiedzmy nutka sportu. Do tego same pozytywne recenzje i mi się zajebiscie na żywo spodobało. Wyjdzie mi full opcja bez panoramy (niestety jestem za wysoki) koło 98500 netto po rabatach.
mozna sie zdziwic jak chcesz dynamicznie wyjechac z zakupami i auto zamiast szybko ruszyc robi tylko lududududu, a w strone twoich drzwi leci rozpedzone 40t ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co wtedy zrobic?


@PanMihau: kupić porządne opony
@texas-holdem: Dwa skrajne przypadki. Dlatego chyba już zawsze będę kupował hatchbacki bo nie potrzeba mi tyle miejsca co w kombi (i nie ulegnę nawet presji rodziny jeśli przyjdzie co do czego, nie i #!$%@?) ale jest wygodniej niż w coupe. Nie wyobrażam sobie sytuacji że nie mogę zajechać po pracy do Biedry kupić kilka zgrzewek wody bo mam bagażnik wielkości walizki. I muszę specjalnie jechać drugim autem i tracić czas. I