Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stafford: za bardzo się przejmujesz. Od samego początku mój wpis był heheszkami. Nie da się jednak ukryć, że gusta są najlepszym tematem do dyskusji, nawet tej prześmiewczej.
Sam jeżdżę mx5, ale łakomie patrzę np. na clubmana, pomimo tego, a może właśnie z tego powodu, że jest to kombi.
@MietekSmietana: Ja jak miałem 15-20 lat też mi się hothatche podobały, ale po konfrontacji wyrasta się z takich aut. Jeżdziłem niedawno Focusem RSem, znajomego no po jakiś modach. Pierdzi to strzela z wydechu, no wiocha straszna. Wykończenie typowy Ford. I ten super napięty hothatch ma tyle mocy co co drugi SUV. No kojarzą mi się te auta z gośćmi co miesiac chodzą na siłkę a zachowują się jakby mieli w MR
@Cybher1 Nie muszę mieć rodziny żeby docenić praktyczne walory hatchbacka. Wystarczy mi że swój rower przewiozę jak się wybieram gdzieś dalej żeby się przejechać. Albo coś więcej przewieźć czasem. Na #!$%@? mi coupe które mnie zawiedzie wtedy kiedy mi jest potrzebne auto? I z wyglądu hatche też są ok, ochydne to jest kombi
jakieś sedany i inne coupe a potem weź tym parkuj gdzieś gdzie jest mało miejsca, dlatego ludzie wolą hatchbacki które nie mają 5 metrów tylko 4